İntizar'ın Yapımcısı Sosyal Medya Hesabından, Şarkıcı İle Tüm Bağını Kopardığını Duyurdu

İntizar'ın Yapımcısı Sosyal Medya Hesabından, Şarkıcı İle Tüm Bağını Kopardığını Duyurdu

Mustafa Ceceli'nin eski eşi Sinem Gedik ile ilişkisi olduğu iddia edilen İntizar'ın yapımcısı, sosyal medya hesabı üzerinden şarkıcı ile tüm bağını kopardığını duyurdu.

Fantazi şarkıcısı İntizar'ın bağlı olduğu yapım şirketinin sahibi Polat Yağcı sosyal medyadan açıklama yaparak İntizar'la bağlarını kopardığını açıkladı. Polat Yağcı'nın paylaşımı şöyle:

Yaklaşık iki yıldır Poll Production çatısı altında sanatsal faaliyetlerini sürdüren İntizar'ın medya vasıtasıyla kamuoyuna yansıyan haberlerini üzüntü ve şaşkınlıkla okuduk. Kendisinin bugün itibariyle şirketimizle hiçbir bağı kalmamıştır. Saygılarımızla...

VELAYET DAVASINDA ORTAYA ÇIKTI

Mustafa Ceceli'nin açtığı velayet davasında ikilinin aşkı ortaya çıktı. Ceceli, eski eşi Sinem Gedik ve İntizar'ın aşkını kanıtlayan fotoğrafları ve videoları dosyaya koydu. Görüntülerde Ceceli'nin oğlunun da yanlarında olduğu iddiası var.

YORUMLAR (1)

  • TENEKECİ:
    Bunlar soytarı mi sapık mi bilmiyorum ama bunları örnek alan toplumuna sorgulamak laxim neden tecavüzcüler tacizciler arttı diye.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.