İntikamı Anlattı

İntikamı Anlattı

Gazinocular Kralı'nın Oğlu,17 Yıllık Birliktelik Yaşadığı Şarkıcıyla Evlenen İnanoğlu'ndan Nasıl İntikam Aldığını Anlattı

İntikamı Anlattı

GAZİNOCULAR KRALI'NIN OĞLU,17 YILLIK BİRLİKTELİK YAŞADIĞI ŞARKICIYLA EVLENEN İNANOĞLU'NDAN NASIL İNTİKAM ALDIĞINI ANLATTI

Sacit Aslan, Gazinocular Kralı babasının,17 yıllık birliktelik yaşadığı şarkıcı Behiye Aksoy'la evlenen Berker İnanoğlu'ndan nasıl intikam aldığını anlattı..

MERHUM Fahrettin Aslan'ın oğlu Sacit Aslan, Müge Anlı ile Pakize Suda'nın sunduğu 'Dobra Dobra' programında babasının aşk hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. Sacit Aslan; babası, dönemin ünlü assolisti Behiye Aksoy ve yapımcı Berker İnanoğlu üçgeninde 1973 yılında yaşananları şöyle anlattı.

"Behiye Aksoy Ankara Radyosu'nun önde gelen müzik adamlarından Halil Aksoy'la evliydi. Babam, Behiye Aksoy'un evliliğini bitirerek Halil Aksoy'dan boşanmasına neden oldu. Halil Aksoy bu olaydan sonra kansere yakalandı. Babam, Behiye Aksoy'la 17 yıl beraber oldu ama evlenmedi. Sonra Behiye Aksoy, babamı terketti ve Berker İnanoğlu'na kaçtı. Ocak 1973'de Tarabya Oteli'nde evlendiler. 19 gün evli kaldılar. Behiye Aksoy, babamın büyük baskısı ve tehditleriyle Berker İnanoğlu'ndan ayrıldı. Sonra da babamla Büyük Ankara Oteli'nde evlendi. 1 yıl evli kaldılar. Bunun üzerine babama 'Madem evlenecektin, 17 yıl beraber olduğun kadınla o zaman neden evlenmedin?' diye sorduğumda 'Berker benim sevgilimi aldı, ben onun karısını aldım' dedi.

Bu kadar bu büyük olaylardan sonra Fahrettin Aslan, Behiye Aksoy'u haberi olmadan kendisinden elinden başka bir konuyla ilgili olarak alınan umumi vekaletnameye dayanarak boşadı.

Dolayısıyla Behiye Aksoy boşanmadan haberi olmadığı için temyiz hakkını da kaybetmiş oldu. Behiye Hanım bu boşanmayı 15 gün sonra müşterek dostlarından birinden öğrendi. Olayı duyduğunda arkadaşının kafasına viski şişesi attı."