İntikam Hikayesi

İntikam Hikayesi

Ünlü Yönetmen Çağan Irmak'ın 'Babam ve Oğlum' Adlı Çok Ses Getiren Filminin Ardından Çalışmalarına Start Verdiği Yeni Filmi 'Ulak'ın Çekimleri Başladı.

İntikam Hikayesi

ÜNLÜ YÖNETMEN ÇAĞAN IRMAK'IN 'BABAM VE OĞLUM' ADLI ÇOK SES GETİREN FİLMİNİN ARDINDAN ÇALIŞMALARINA START VERDİĞİ YENİ FİLMİ 'ULAK'IN ÇEKİMLERİ BAŞLADI.

'Geçmiş çağlara ait bir intikam hikayesi' olarak anlatılan 'Ulak', Irmak'ın dördüncü uzun metrajlı film çalışması niteliğini taşıyor.

Irmak'ın, senaryosunu 1.5 yıl önce kaleme aldığı film, psikolojik ağırlıklı, gerilim-dram türü ile dikkat çekiyor. Panoramik formatta çekilecek olan ve hikaye gereği özel bir köy inşa edilen filmde, gerçeğin peşine düşmüş; gerçeği takip eden bir hekimin öyküsü anlatılıyor. Filmin oyuncu kadrosunda yer alması için izleyicinin 'Babam ve Oğlum'da severek izlediği Çetin Tekindor ve Hümeyra ile görüşmeler devam ediyor. Ancak daha önce filmde rol alacağı açıklanan Yetkin Dikinciler'in kadroda yer almayacağı kesinleşti... Müzikleri, 'Babam ve Oğlum' ile 'Bir Tutam Baharat' filmlerinin müziklerini üstlenen Evanthia Reboutsika'nın imzasını taşıyan filmin; çok çekici ve şık bir seyirlik olacağı belirtiliyor.

Kaynak: Gecce