İntihar Girişimi Güvenlik Kamerasında

İntihar Girişimi Güvenlik Kamerasında

Adapazarı'nda bir vatandaş önce arkadaşıyla kafede oturdu, sonra otoparkta intihara kalkıştı.

İntihar Girişimi Güvenlik Kamerasında

Olay dün gece saat 21.00 sıralarında Adapazarı Çark Caddesi'nde meydana geldi. Ailevi sorunlardan dolayı eşinden ayrılan ve daha önce intihar girişiminde bulunduğu belirtilen 2 çocuk babası Arslan Altıntaş, bir arkadaşının kullandığı 54 RD 088 plakalı ile Çark Caddesi'nde bulunan bir kafeteryaya geldi. Burada bir süre oturan Arslan Altıntaş ile kimliği öğrenilemeyen arkadaşı daha sonra buradan ayrıldı. Altıntaş, daha sonra arkadaşıyla birlikte giderken bir otoparkın bulunduğu ara sokakta 7.65 çapındaki tabancasını çıkararak intihar etmek istedi.

Bir işyerinin güvenlik kameralarının saniye saniye kaydettiği görüntülerde de yer alan intihar girişiminde, arkadaşı ona engel olmak isteyince aralarında mücadele de yaşandı. Kamera kayıtlarında Arslan Altıntaş, arkadaşının engellemelerine rağmen başına sihalı dayayıp ateş ediyor. Onun vurulmasıyla birlikte, intiharı engellemeye çalışan arkadaşının da korkup panik halinde kaçtığı görülüyor.

Kamera kayıtlarına göre yaklaşık bir dakika kanlar içerisinde yerde kaldığı görülen Arslan Altıntaş'ın durumunu sokaktan geçen gençler görüp durumu polise bildirmesi üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırılıyor:

Çenesinden vurulduğu anlaşılan Arslan Altıntaş Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nda tedavi altına alınırken, hayati tehlikesinin sürdüğü bildirildi. Altıntaş'ın daha önceden uyuşturucu madde kullanmak ve tehdit gibi suçlarından poliste poliste kaydı olduğu, ayrıca geçtiğimiz yıl da yine bir intihar girişiminde bulunduğu öğrenildi.

Polis Altıntaş'ın olay yerine geldiği otomobili çekici ile Emniyet Müdürlüğüne götürürken olay sırasında yanında bulunan arkadaşını arıyor.