Inter'de 8. Fire

Fransa Milli Takımı'ndan Sakat Dönen Vieira, Çarşamba Günkü Şampiyonlar Ligi Maçında Oynamayacak. Bu Oyuncunun Yanı Sıra, Maicon, Burdisso, Cordoba, Materazzi, Samuel, Chivu ve Adriano da F.bahçe'ye Karşı Forma Giyemeyecek.

Inter'de 8. Fire

Fransa Milli Takımı’ndan sakat dönen Vieira, çarşamba günkü Şampiyonlar Ligi maçında oynamayacak. Bu oyuncunun yanı sıra, Maicon, Burdisso, Cordoba, Materazzi, Samuel, Chivu ve Adriano da F.Bahçe’ye karşı forma giyemeyecek.

ÇARŞAMBA gecesi Şampiyonlar Ligi maçında Fenerbahçe’ye konuk olacak İnter, 8. firesini verdi. İtalyan ekibinin Fransız orta saha oyuncusu Patrick Vieira, Fransa Milli Takımı’nın hafta içinde İskoçya ile oynadığı karşılaşmada sakatlandığı için Fenerbahçe maçında forma giyemeyecek.

Bu oyuncunun yanı sıra, geçen sezonki Valencia maçında rakipleriyle kavga ettikleri için ceza alan Maicon, Burdisso, Cordoba, sakatlıkları bulunan Materazzi, Samuel, Chivu ve adı UEFA’ya bildirilmeyen Adriano, çarşamba günkü karşılaşmada oynamayacak.

İnter Teknik Direktörü Roberto Mancini, Fransız Vieira ve Rumen Chivu’nun, milli takımlarının maçlarında sakatlanmalarına tepki göstererek, "Milli maçlarda yaşanan sakatlıklar kulüpleri zor durumlara sokuyor. Bu duruma bir çare bulmak lazım. Fenerbahçe maçının kadrosunu belirlemekte zorlanıyorum" dedi. İnter bugün İtalya Ligi maçında Catania’yı konuk edecek.Öte yandan Fenerbahçe’nin grubundaki diğer takımlarından PSVEindhoven, sahasında Vitesse’yi 1-0 yendi.