İNSANSIZ HAVA ARACI HABERLERİ

İnsansız Hava Aracı Haberleri

İnsansız Hava Aracı haber, İnsansız Hava Aracı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

İnsansız Hava Aracı - 25.8.2020
Son dakika haberleri | DHA YURT BÜLTENİ - 8
SONBAHARDA YÖRE YEŞİLLENDİRİLECEK Yangında her şeyin kontrol altında olduğunu, ancak zaman zaman küçük parıltıların ve dumanların görülebileceğini dile getiren Pakdemirli, "Dün Çürüklü Mahallesi de bir ara risk altına girdi. Burada da karşı ateş düşündük ama son anda buna gerek kalmadı. Gece boyu çalışmalar devam etti. Sahadan ayrılmadım. Hem insansız hava aracından gelen bilgileri değerlendirdik hem de arazide orman teşkilatımızla bire bir buluşarak onların eksiklerini giderdik ve koordinasyon sağladık.
İnsansız Hava Aracı - 24.8.2020
Deniz Kuvvetleri Komutanlığına bir "ANKA" daha teslim edildi
Türk Havacılık ve Uzay Sanayii (TUSAŞ) tarafından Deniz Kuvvetleri Komutanlığına insansız hava aracı (İHA) ANKA'lardan bir tane daha teslim edildi, komutanlığın envanterindeki ANKA sayısı 4'e yükseldi.
İnsansız Hava Aracı - 23.8.2020
Yemen'deki koalisyon güçleri, Husilerin gönderdiği patlayıcı yüklü İHA'yı imha etti
Suudi Arabistan öncülüğündeki koalisyon güçleri, Yemen'deki İran destekli Husilerin Suudi Arabistan topraklarına gönderdiği patlayıcı yüklü insansız hava aracını (İHA) imha ettiklerini duyurdu.
İnsansız Hava Aracı - 23.8.2020
Arap koalisyon güçleri, Husiler'in gönderdiği balistik füze ve İHA'yı imha etti
Suudi Arabistan öncülüğündeki koalisyon güçleri, Yemen'deki İran destekli Husiler'in Suudi Arabistan topraklarına gönderdiği bir balistik füze ile patlayıcı yüklü insansız hava aracını (İHA) imha ettiklerini duyurdu.
İnsansız Hava Aracı - 23.8.2020
Lübnan Hizbullahı İsrail'e ait bir İHA düşürdüğünü duyurdu
Lübnan Hizbullahı, güneyde ülkenin hava sahasını ihlal eden İsrail'e ait bir insansız hava aracını (İHA) düşürdüğünü duyurdu.
İnsansız Hava Aracı - 22.8.2020
Yemen ordusu, 5 vilayette Husilere karşı ilerleme katetti
Yemen ordusunun Dali vilayetinin Ka'tabe bölgesinde birçok tepe ve köy dahil stratejik noktaları ele geçirdiğini belirten Mucelli, birisi Sana'da ve birisi Cevf'te olmak üzere Husi milislerine ait iki insansız hava aracının düşürüldüğünü kaydetti.
İnsansız Hava Aracı - 22.8.2020
Bayraktar AKINCI TİHA, kritik bir eşiği daha geçti
BAYRAKTAR Akıncı Taarruzi İnsansız Hava Aracı'nın (TİHA) devam eden testleri kapsamında PT-1 olarak adlandırılan ilk prototipi, Yüksek İrtifa Sistem Tanımlama Testi'ni başarıyla tamamladı.
İnsansız Hava Aracı - 22.8.2020
BAYRAKTAR AKINCI TİHA 30 BİN FEET İRTİFAYI BAŞARIYLA GEÇTİ...
Baykar tarafından yerli ve milli imkanlarla geliştirilen Bayraktar AKINCI TİHA (Taarruzi İnsansız Hava Aracı) kritik bir eşiği daha geçti. Bayraktar AKINCI TİHA'nın devam eden testleri kapsamında PT-1 olarak adlandırılan ilk prototipi, 30 bin feet  irtifanın üstüne çıktı.  Savunma Sanayii Başkanlığı liderliğinde BAYKAR tarafından yerli ve milli imkanlarla geliştirilen Bayraktar AKINCI TİHA'nın testleri devam ediyor. Bu kapsamda AKINCI TİHA'nın PT-1 olarak adlandırılan ilk prototipi, Çorlu Hava Meydan Komutanlığı'nda yer alan Bayraktar Akıncı Uçuş Eğitim Merkezi'nde gerçekleştirilen Yüksek İrtifa Sistem Tanımlama Testi'ni başarıyla tamamladı.  YÜKSEK İRTİFA TANIMLAMA TESTİ GEÇİLDİ Bayraktar AKINCI TİHA PT-1, geceden başlayan hazırlıkların ardından Yüksek İrtifa Sistem Tanımlama Testi kapsamında 06.16'da havalandı. Baykar Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar'ın yönetiminde gerçekleştirilen ve 30 bin feet irtifanın (Yaklaşık 9.15 km) geçildiği uçuş 3 saat 22 dakika sürdü. Bayraktar Akıncı TİHA, gökyüzünde gerçekleştirilen testlerin ardından saat 09.38'de başarıyla indi. İki prototiple devam eden testlerde Bayraktar AKINCI TİHA, böylece beşinci başarılı uçuşunu gerçekleştirdi.  SELÇUK BAYRAKTAR: 30 BİN FEET İRTİFADAYIZ Bayraktar AKINCI TİHA'nın ilk prototipi PT-1'in uçtuğu Yüksek İrtifa Sistem Tanımlama Testi'ni yöneten Baykar Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar, şunları söyledi:   "Bayraktar AKINCI Prototip 1 insansız hava aracımızla sabah 06.
İnsansız Hava Aracı - 22.8.2020
Bayraktar AKINCI TİHA kritik bir eşiği daha geçti
Bayraktar AKINCI TİHA'nın (Taarruzi İnsansız Hava Aracı) devam eden testleri kapsamında PT-1 olarak adlandırılan ilk prototipi, Çorlu Hava Meydan Komutanlığı'nda yer alan Bayraktar AKINCI Uçuş ve Eğitim Merkezi'nde gerçekleştirilen Yüksek İrtifa Sistem Tanımlama Testi'ni başarıyla tamamladı.
İnsansız Hava Aracı - 21.8.2020
İİT, Yemen'deki Husilerin Suudi Arabistan'a yönelik saldırılarını kınadı
İİT Genel Sekreteri Yusuf bin Ahmed el-Useymin, yaptığı yazılı açıklamada, Husi milislerin Suudi Arabistan'a balistik füze ve patlayıcı yüklü insansız hava aracıyla (İHA) düzenlediği saldırıları değerlendirdi.
İnsansız Hava Aracı - 20.8.2020
Suudi Arabistan öncülüğündeki koalisyon Yemen'deki Husilere ait bir İHA'yı düşürdü
Suudi Arabistan öncülüğündeki koalisyon güçleri, Yemen'deki Husilerin Suudi Arabistan topraklarına gönderdiği patlayıcı yüklü insansız hava aracını (İHA) düşürdüklerini açıkladı.
İnsansız Hava Aracı - 19.8.2020
Bayraktar AKINCI TİHA'nın ikinci prototipi, ikinci testi de başarıyla geçti
BAYKAR tarafından yerli ve milli imkanlarla geliştirilen 'Bayraktar AKINCI TİHA'nın (Taarruzi İnsansız Hava Aracı) ikinci prototipi, Çorlu Hava Meydan Komutanlığı'nda yer alan Bayraktar Akıncı Uçuş ve Eğitim Merkezi'nde gerçekleştirilen ikinci uçuş testini de başarıyla tamamladı.
İnsansız Hava Aracı - 19.8.2020
BAYRAKTAR AKINCI 20 BİN FEET İRTİFA TESTİNİ BAŞARIYLA TAMAMLADI
İSTANBUL DHABAYKAR tarafından yerli ve milli imkanlarla geliştirilen Bayraktar AKINCI TİHA'nın (Taarruzi İnsansız Hava Aracı) ikinci prototipi, Çorlu Hava Meydan Komutanlığı'nda yer alan Bayraktar AKINCI Uçuş ve Eğitim Merkezi'nde gerçekleştirilen ikinci uçuş testini de başarıyla tamamladı.
İnsansız Hava Aracı - 19.8.2020
Bayraktar Akıncı TİHA 20 bin feet irtifa testini başarıyla tamamladı
BAYKAR tarafından yerli ve milli imkanlarla geliştirilen Bayraktar AKINCI TİHA'nın (Taarruzi İnsansız Hava Aracı) ikinci prototipi, Çorlu Hava Meydan Komutanlığı'nda yer alan Bayraktar AKINCI Uçuş ve Eğitim Merkezi'nde gerçekleştirilen ikinci uçuş testini de başarıyla tamamladı.
İnsansız Hava Aracı - 19.8.2020
Son dakika haberi! KOZAN'DA İNSANSIZ HAVA ARACIYLA TRAFİK DENETLEMESİ
Adana Emniyet Müdürlüğü ile Kozan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri 2 insansız hava aracı ile ortak trafik denetlemesi yaptı.
İnsansız Hava Aracı - 19.8.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 1
YOLCU OTOBÜSÜ ŞARAMPOLE DÜŞTÜ: 30 YARALIAFYONKARAHİSAR'ın Sandıklı ilçesinde yolcu otobüsünün yoldan çıkıp şarampole düştüğü kazada 30 kişi yaralandı.
İnsansız Hava Aracı - 18.8.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 24
İdlib'de Rus İHA'sı düştüSuriye'nin İdlib kentinde, Rusya'ya ait olduğu öne sürülen İnsansız Hava Aracı (İHA) düştü.
İnsansız Hava Aracı - 18.8.2020
Netanyahu'dan BAE'ye F-35 satılacağı haberine yalanlama
İsrail'in önde gelen gazetelerinden Yedioth Ahronoth, Tel Aviv ile Abu Dabi arasında ilişkilerin normalleştirilmesi anlaşmasının ardından ABD'nin BAE'ye F-35 ve gelişmiş insansız hava aracı satışının önünün açıldığını yazmıştı.
İnsansız Hava Aracı - 17.8.2020
Son dakika haberi... (Helikopterden görüntülerle) AYDOS ORMANI'NDA PİKNİKÇİLERE YÖNELİK HAVADAN DENETİMLER
Son dakika haberleri... Haber-Kamera: Ali Kerem BENGİ / İSTANBUL DHA Aydos Ormanı'nda ateş yakarak piknik yapanlara yönelik olarak denetimler gerçekleştirildi.
İnsansız Hava Aracı - 16.8.2020
Son dakika haber: AYDOS ORMANI'NDA PİKNİKÇİLERE YÖNELİK HAVADAN DENETİMLER
Son dakika haberi: Haber-Kamera: Ali Kerem BENGİ / İSTANBUL DHA Aydos Ormanı'nda ateş yakarak piknik yapanlara yönelik olarak denetimler gerçekleştirildi.
İnsansız Hava Aracı - 15.8.2020
Azerbaycan, Ermenistan'a ait İHA'yı düşürdü
Azerbaycan, Ermenistan'a ait insansız hava aracını (İHA) düşürdüğünü açıkladı.
İnsansız Hava Aracı - 15.8.2020
Azerbaycan Ordusu Ermenistan'a ait İHA'yı düşürdü
Azerbaycan Ordusunun, Ermenistan'a ait bir insansız hava aracını (İHA) düşürdüğü bildirildi.
İnsansız Hava Aracı - 14.8.2020
Son dakika haber | Bayraktar AKINCI TİHA savaş uçaklarının yükünü alacak
Gelen son dakika haberine göre Baykar tarafından yerli ve milli imkanlarla geliştirilen Bayraktar AKINCI TİHA (Taarruzi İnsansız Hava Aracı), savaş uçaklarının yükünü almaya hazırlanıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: İnsansız Hava Aracı Haberleri | İnsansız Hava Aracı Haber - Haberler - Sayfa 4 - İnsansız Hava Aracı haberleri, son dakika insansız hava aracı haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haber... DHA YURT BÜLTENİ - 24.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 22.9.2020 18:00:39. #1.15#
title