'İnsanlar Bana Gülsün İstiyorum'

'İnsanlar Bana Gülsün İstiyorum'

Sessiz Gemiler Dizisinden Sonra Tekrar Bir Dizide Çalışmak İstemediğini Söyleyen Yeşim Salkım, Sit -Com'da Oynamak İstediğini Belirterek 'İnsanlar Bana Gülsün İstiyorum'diye Konuştu.

'İnsanlar Bana Gülsün İstiyorum'

SESSİZ GEMİLER DİZİSİNDEN SONRA TEKRAR BİR DİZİDE ÇALIŞMAK İSTEMEDİĞİNİ SÖYLEYEN YEŞİM SALKIM, SİT-COM'DA OYNAMAK İSTEDİĞİNİ BELİRTEREK 'İNSANLAR BANA GÜLSÜN İSTİYORUM'DİYE KONUŞTU.

Balkan bestelerini kendine özgü sesi ve yorumuyla birleştirdiği yeni albümü 'Sen Nasılsan Öyleyim'le gündeme gelen Yeşim Salkım, HABERTURK'te Saba Tümer'in konuğu oldu.

Şarkıcılığının yanısıra oyunculuk da yapan Yeşim Salkım, son olarak atv'deki Sessiz Gemiler dizisinde rol almıştı. Aynı zamanda tiyatroda da oynayan Salkım, dizi yapmanın akıl kârı bir iş olmadığını vurgulayarak 'Türkiye'de asla dizi yapmayı düşünmüyorum.

Dizi çekenler hakikaten çok zor şartlarda çalışıyorlar. Yaklaşık 15-16 saatlik bu çalışmalar akıl karı bir iş değil. Ben performansa dayalı bir iş yapmak istiyorum. Sadece müzik programı. Ama bir sit-com olursa insanları güldürmeyi çok istiyorum.... Aslında biz komik kadınlarız ama hep bizi burada ciddi ve farklı görüyorlar. Bir sitcom projesinde olmayı çok istiyorum. Yani insanlar bana gülsünler istiyorum' diye konuştu.

TELEVİZYONGAZETESİ