Inglorıous Basterds – Tv’de İlk Kez

Inglorıous Basterds – Tv’de İlk Kez

12.05.2011 19:19 | Son Güncelleme: 12.05.2011 19:20
Inglorıous Basterds – Tv’de İlk Kez

Sinematv HD'de D-Smart 117 Ve Teledünya 9'ncu Kanalda İzleyebilirsiniz.

Kırmızı Halı kuşağında bu filmi ; SinemaTV D-Smart 5'nci kanalda, Teledünya 11'nci kanalda ve aynı anda Sinematv HD'de D-Smart 117 Ve Teledünya 9'ncu Kanalda İzleyebilirsiniz.

Kırmızı Halı

İşte nefis bir Cumartesi akşamı! Hollywood'un yüksek bütçeli, hasılat rekortmeni filmleri, dünya ve Türk sinemasının en iddialı yapımları Kırmızı Halı'da.

Inglorıous Basterds

Tür : Macera, Savaş

Yönetmen : Quentin Tarantino

Yapım : 2009

Oyuncular : Brad Pitt, Mélanie Laurent, Christoph Waltz, Eli Roth

Quentin Tarantino'dan bol ödüllü bir savaş komedisi… Özellikle Christoph Waltz'un performansına dikkat! Bu filmdeki 'arıza' Nazi albayı rolü Waltz'a, En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Oscar'ı getirmişti.

Shosanna Dreyfus (Melanie Laurent), Fransa'nın Alman orduları tarafından işgali sırasında ailesinin Albay Hans Landa (Christoph Waltz) tarafından katledilişine tanık olur. Katliamdan kaçmayı başaran Shosanna, Paris'e yerleşir ve sinema salonu işletmecisi olarak kendine yeni bir kimlik edinir. Bu arada Teğmen Aldo Raine (Brad Pitt), Naziler'e yönelik intikam eylemlerini organize etmek için Yahudi kökenli Amerikalı bir grup askeri bir araya getirmiştir.

Üçüncü Reich'ın liderlerini öldürmeyi amaçlayan bu gruba, ünlü Alman film yıldızı Bridget von Hammersmark (Diane Kruger) da katılır. Shosanna'nın kendi intikam planını devreye sokmasıyla birlikte hepsinin kaderi aynı noktada kesişecektir.

Yayın tarihi : 14 Mayıs Cumartesi

Yayın saati : 21:00

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title