İngilizce Yaz Programına Kayıtlar Devam Ediyor

İngilizce Yaz Programına Kayıtlar Devam Ediyor

İngilizce Yaz Programına  Kayıtlar Devam Ediyor
Bültenler - Haberler | Güncel

Koç Üniversitesi, "Koç University English Language Center for Kids" Yaz Programları'na başvurular devam ediyor.

Programlarda, 4-11 ve 9-13 yaş aralığındaki çocukların, farklı atölyeler, spor aktiviteleri ve sosyal etkinliklerle, İngilizce konuşma ve dinleme becerilerinin geliştirilmesi hedefleniyor.

"Koç University English Language Center for Kids" Yaz Dönemi Programı ile 4-13 yaş arasındaki çocuklar, yaz tatilinde farklı atölyelere, sportif ve sosyal etkinliklere katılarak, İngilizce konuşma ve dinleme becerilerini geliştirme şansı yakalayacak. 22 Haziran 2015'te Koç Üniversitesi Rumelifeneri Kampüsü'nde başlayacak olan programlar, 28 Ağustos 2015'e kadar devam edecek.

"ELC for Kids Yaz Programları" ELC for Kids Yaz Programı ve Yoğun İngilizce Yatılı Yaz Programı adı altında iki ayrı programdan oluşuyor. ELC for Kids Yaz Programı 4-11 yaş arası çocuklara yönelik olarak kurgulanırken, Yoğun İngilizce Yatılı Yaz Programı 9-13 yaş grubu öğrencileri hedefliyor. ELC for Kids Yaz Programı hafta içi her gün saat 09.00 ile 15.00 arasında; Yoğun İngilizce Yatılı Yaz Programı ise üç hafta sürecek, üç ayrı program olarak gerçekleştirilecek.

ELC for Kids Yaz Programları çocukların yaşıtlarıyla birlikte eğlenerek yaz tatillerini en verimli şekilde geçirmelerine olanak tanırken fitness, drama, baseball, havuz oyunları, golf, oryantiring, ultimate, fotoğraf, mutfak sanatları ve kamp gibi aktivite ve atölyelerle gelişimlerini destekleyecek.

Ana dili İngilizce olan rehberler eşliğinde gerçekleştirilecek program boyunca, öğrenciler tüm atölye çalışmaları ve etkinlikler süresince gündelik hayatın içinde İngilizce konuşma ve dinleme becerisi kazanabilecek.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title