İngiliz Kadın Gripten Spermli Smoothie İle Korunuyor

İngiliz Kadın Gripten Spermli Smoothie İle Korunuyor

29 yaşındaki İngiliz kadın, her gün 1 kaşık sperm ile bağışıklığını güçlendirdiğini ve bu yöntemle hiç soğuk algınlığına yakalanmadığını iddia etti.

İngiltere'de Tracy Kiss isimli kadın, spermli smoothie ile bağışıklık sistemini güçlendirdiğini iddia etti.

YAKIN ARKADAŞINDAN ALIYOR

Sun'ın haberine göre 29 yaşındaki kadın her sabah smoothiesine en yakın arkadaşının semen'inden (meni) bir kaşık ekleyip içiyor.

Kişisel antrenörlük yapan 2 çocuk annesi Tracy, daha önce spermin yüz merhemi olarak kullanılabileceğini iddia etmişti. Şimdi ise günde 1 kaşık spermin onu soğuk algınlığından koruduğunu söylüyor.

''TADI ARKADAŞIMIN NE YEDİĞİNE BAĞLI''

Genç kadın, "Daha önce sürekli halsiz hissederdim. Şimdi enerjiyle doluyum. Kendimi daha iyi hissediyorum. Tadı bazen çok iyi olabiliyor. Arkadaşımın ne yediğine bağlı." diye konuştu. Vegan olan Tracy sigara, alkol ve uyuşturucu kullanmadığından emin olduğu bekar bir arkadaşından semenini bağışlamasını istedi. 31 yaşındaki adam, Tracy'e haftada 3 gün taze semen getiriyor.

CİLT BAKIMI İÇİN DE KULLANIYOR

29 yaşındaki Tracy yöntemini şu sözlerle savundu: "Önyargılarımızı kaldırmamız gerekiyor. Araştırmalar spermin sağlığa birçok faydası olduğunu gösteriyor. Hiçbir katkı maddesi ve kimyasal içermeyen bu üründen neden faydalanmayalım?"

Tracy, cilt bakımı için haftada 3 gün yumurta beyazı ve lavanta yağını spermle karıştırarak yüzüne sürdükten sonra 15 dakika bekletiyor.

PembeNar Özel