İngiliz Basınında Galatasaray-Arsenal Maçı Yorumları
Haberler » Güncel » İngiliz Basınında Galatasaray-Arsenal Maçı Yorumları - Haber

İngiliz Basınında Galatasaray-Arsenal Maçı Yorumları

Galatasaray'ı, eski yıllara kıyasla zayıf bulan İngiliz basını, Ramsey'in 30 metreden attığı 3. golü Şampiyonlar Liginin bugüne kadar ki en iyi golü ilan etti.

İngiliz Basınında Galatasaray-Arsenal Maçı Yorumları

'ı, karşısındaki maçında eski yıllara kıyasla zayıf bulan İngiliz basını, Ramsey'in 30 metreden 29. dakikada attığı 3. golü Şampiyonlar Ligi'nin bugüne kadar ki en iyi golü ilan etti.

,Ramsey'in golünü ekinin kapağına koyarken "Şampiyonlar Ligi'nde bugüne kadar atılan en büyük gol müydü? manşetini attı.

Kovulmanın eşiğine gelen 'e, Galatasaray'ın Turkish Delight (Türk lokumu) vererek kurtardığını yazan İngiliz gazeteleri, Arena'da Arsenal'li yetkililerin Arsene Wenger'in gitmesini isteyen bir afişin asılmasını engellediklerine dikkat çekti.

RAMSEY, YUHALAMALARI ALKIŞA ÇEVİRDİ

Daily Mail'in haberine göre, tribüne gelip afişi engelleyen Arsenal'li görevliler, üzerinde "Wenger defol " yazılı afişin stat kurallarına uymadığını söylediler.

The Guardian gazetesi "Ramsey'in kovulmanın eşiğindeki Wenger'e yıldırım gibi Turkish Delightı (Türk Lokumu)" başlığını atarken, The Independent zamanında formuna dönen Ramsey'in takımını ateşlediğini yazdı. The Times "Ramsey acımasız vuruşunu tekrar keşfetti" derken, The Daily Telegraph, Ramsey'in yuhalamaları alkışa çevirdiğini vurguladı.

İki gündür Arsene Wenger'in gitmesi için kampanya yapan The Sun gazetesi, Arsene Wenger'in elinde bol sayıda yedek futbolcu olduğuna işaret etti.

Daily Mirror, Arsene Wenger aleyhine protestoların sona erdiğini ve Arsenal'deki krizin 4-1'lik Galatasaray galibiyetiyle bir haftalık duracağını ileri sürdü. - Londra

Kaynak: DHA

Manşet

Haberler