İnan Kızılkaya Haberleri

İnan Kızılkaya haber, İnan Kızılkaya son dakika haberleri ve gelişmeleri.

İnan Kızılkaya - 22.08.2016
Özgür Gündem Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni ve Yazı İşleri Müdürüne Tutuklama Talebi
Mahkeme kararıyla geçici olarak kapatılan Özgür Gündem gazetesinin Genel Yayın Yönetmeni Bilir Kaya ve gazetenin Yazı İşleri Müdürü İnan Kızılkaya, “devletin birliğini ve ülke bütünlüğünü bozmak” ve “silahlı örgüte üye olmak” suçlarından tutuklama istemiyle mahkemeye sevk edildi.
İnan Kızılkaya - 19.08.2016
Özgür Gündem Yazarı Aslı Erdoğan Tutuklandı
Kapatılan Özgür Gündem Gazetesi yazarlarından ve Yayın Danışma Kurulu üyesi Aslı Erdoğan, “silahlı terör örgütüne üye olmak” suçundan tutuklandı.
İnan Kızılkaya - 01.07.2016
Gazetede Örgüt Propagandası Davaları Birleştirildi
Özgür Gündem gazetesinin genel yayın yönetmenliğini üstlendikleri tarihteki yayınlarla terör örgütü PKK'nın propagandasını yaptıkları iddiasıyla gazeteci Erol Önderoğlu, Türkiye İnsan Hakları Vakfı (TİHV) Başkanı Şebnem Korur ve yazar Ahmet Aziz Nesin ile ilgili davaların birleştirilmesine karar verildi.
İnan Kızılkaya - 01.07.2016
Gazetede Örgüt Propagandası Davası
Özgür Gündem gazetesinin genel yayın yönetmenliğini üstlendiği tarihteki yayınlarla terör örgütü PKK'nın propagandasını yaptığı iddiasıyla tutuklanan ve hazırlanan iddianameyle hakkında 2 yıldan 14 yıl altı aya kadar hapis cezası istenen yazar Ahmet Aziz Nesin'in tahliyesine hükmedildi.
İnan Kızılkaya - 30.06.2016
Gazetede Örgüt Propagandası Davası
Özgür Gündem gazetesinin genel yayın yönetmenliğini üstlendikleri tarihteki yayınlarla terör örgütü PKK'nın propagandasını yaptıkları iddiasıyla tutuklanan ve hazırlanan iddianameyle haklarında 2 yıldan 14 yıl altışar aya kadar hapis cezası istenen gazeteci Erol Önderoğlu ve Türkiye İnsan Hakları Vakfı (TİHV) Başkanı Prof. Dr. Şebnem Korur, iddianameyi kabul eden mahkemece tahliye edildi.
İnan Kızılkaya - 27.06.2016
Tgc ve Basın Konseyi Üyelerinden Adliye Önünde Açıklama
Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC) ve Basın Konseyi üyesi bir grup, Özgür Gündem gazetesinin genel yayın yönetmenliğini üstlendikleri tarihlerdeki yayınlarla terör örgütü PKK'nın propagandasını yaptıkları iddiasıyla tutuklanan ve soruşturma için ifadeye çağrılan gazetecilere destek vermek için açıklama yaptı.
İnan Kızılkaya - 22.06.2016
Gazetede Örgüt Propagandası Suçuna İddianame
Özgür Gündem gazetesinin genel yayın yönetmenliğini üstlendikleri tarihteki yayınlarla terör örgütü PKK'nın propagandasını yaptıkları iddiasıyla tutuklanan gazeteci Erol Önderoğlu, yazar Ahmet Nesin ve Prof. Dr. Şebnem Korur ile gazetenin sorumlu yazı işleri müdürü İnan Kızılkaya'nın 2 yıldan 14 yıl altışar aya kadar hapisle cezalandırılmaları istendi.
İnan Kızılkaya - 21.06.2016
Özgür Gündem Gazetesi'ne Hdp ve Çeşitli Stk'lardan Destek
Yazar Ahmet Nesin ve gazeteci Erol Önderoğlu'nun tutuklanmasına tepki gösteren grup, gazetenin Beyoğlu'ndaki genel merkezi önünde saat 13.30'da bir araya geldi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: İnan Kızılkaya Haberleri | İnan Kızılkaya Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - İnan Kızılkaya haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. İnan Kızılkaya kimdir, hayatı ve biyografisi. Gazeteci Nadire Mater ve İnan Kızılkaya'ya 8 Yıla Kadar Hapis İstemi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.1.2021 09:58:12. #1.16#
title