İnadına Evlilik!

İnadına Evlilik!

Eda Taşpınar ile Nurettin Hasman, Haklarında Çıkan 'Ayrılık' Dedikodularına Çok Bozuldu. Sosyetik Çift, Sevgilerini Herkese Kanıtlamak İçin Eylül Ayının Ortalarında Evlenme Kararı Aldı

İnadına Evlilik!

EDA TAŞPINAR İLE NURETTİN HASMAN, HAKLARINDA ÇIKAN 'AYRILIK' DEDİKODULARINA ÇOK BOZULDU. SOSYETİK ÇİFT, SEVGİLERİNİ HERKESE KANITLAMAK İÇİN EYLÜL AYININ ORTALARINDA EVLENME KARARI ALDI

Yaklaşık 5 yıldan beri birlikte olan Nurettin Hasman ile Eda Taşpınar, evlilik kararı aldı. Ünlü çiftin, bir an önce evlenmek istemesinin nedeni ise ne aralarındaki büyük aşk, ne de bebek istemeleri. Eda ile Hasman, sırf haklarında çıkan dedikoduların önüne geçmek için dünyaevine girmeyi planlıyor. Geçtiğimiz günlerde ayrıldıklarına dair dedikodular çıkan Eda Taşpınar ile Nurettin Hasman, bu süre zarfında bir hayli yıprandı.

Ünlü çifti en çok üzen şey ise Eda'nın ünlü işadamını içerisinde bulunduğu maddi kriz nedeniyle terk ettiğinin söylenmesiydi. Bu haberlerin önüne geçmek isteyen sosyetik güzel ile Nurettin Hasman, 15 Eylül gibi nikah masasına oturmayı planlıyor. Eda'nın isteği üzerine kır düğünüyle birbirlerine 'Evet' diyecek olan ünlü çift, şimdilerde harıl harıl nikah hazırlıklarıyla boğuşuyor.

Moda konusunda eğitim gören Eda Taşpınar, kendi gelinliği ile Hasman'ın damatlığının tasarımlarına çoktan başladı. Şimdilik bu evlilik kararını sadece aileleri ve yakın çevreleriyle paylaşan çift, düğünleri için planladıkları diğer ayrıntıların gizli kalmasını istiyor. Bu arada; Eda Taşpınar ile Nurettin Hasman'ın Bodrum tatillerini ertelemesinin nedeni de düğün hazırlıkları.

Kaynak: Gecce