İmralı Haberleri

İmralı haber, İmralı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

İmralı - 14.02.2019
İstanbul Emniyet Müdürlüğü, 2018'de Yaptığı Çalışmaları Yıllıkta Topladı
İstanbul Emniyet Müdürlüğü, geçen yıl gerçekleştirdiği operasyon, uygulama, proje ve faaliyetlerini '2018 İEM Faaliyet Raporu' adıyla İngilizce ve Türkçe olarak yıllıkla yayınladı.
İmralı - 12.02.2019
Bakan Soylu: "Birileri, Maalesef Yanlış Baltaya Sap Olmuştur"
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "İşte bugün de birileri, maalesef yanlış baltaya sap olmuştur.
İmralı - 12.02.2019
İnsanları Sokağa Çağırıyorlar Kimse Gitmiyor"
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, HDP'nin eylem çağrılarına kimsenin kulak asmadığını belirterek, "Sürekli insanları sokağa çağırıyorlar, kimse gitmiyor.
İmralı - 10.02.2019
Düzeltme - "Pkk Fare Gibi Kaçıyor" Başlıklı Haberimizin 10'uncu Paragrafında "Millet İttifakı"...
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Bugün haykırıyoruz; kendi otomobilimizi, kendi uçağımızı yapacağız inşallah. Bilesiniz ki bugün terörle mücadele ederken insansız hava araçlarımızı İsrail'den, Amerika'dan almıyoruz.
İmralı - 05.02.2019
Türk Askerinin Aden Körfezi'ndeki Görev Süresi Uzatılıyor
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, "PKK, Kürtlerin temsilcisi değildir.
İmralı - 31.01.2019
Temelli: Belediyeleri Kayyumlardan Geri Alacağız
HDP Eş Genel Başkanı Sezai Temelli, Tunceli'de PKK'lı teröristler için saygı duruşunda bulunulan partisinin belediye başkan adaylarının tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, kayyum atanan belediyeleri 31 Mart gecesi geri alacaklarını söyledi.
İmralı - 21.01.2019
Başsavcı, Hükümlülerle Birlikte Okulda Boya Yaptı
BURSA'da denetimli serbestlik uygulamasından yararlanan hükümlüler, yarıyıl tatilinde okullarda temizlik, tadilat ve boya işlerini yapmaya başladı.
İmralı - 16.01.2019
Hdp Batman Milletvekili Ayşe Acar Başaran Açıklaması
HDP Batman Milletvekili Ayşe Acar Başaran, HDP'nin tutuklu Hakkari Milletvekili Leyla Güven'in açlık grevine ilişkin, "Artık gözümüzü kapatmaktan, duymuyor numarası yapmaktan vazgeçmenin zamanı gelmiştir.
İmralı - 13.01.2019
Sınır Hattında Silah ve Siren Sesleri
SURİYE'nin terör örgütü PKK/YPG kontrolündeki Rasulayn ve Tel Abyad ilçelerinde duyulan yoğun silah ve siren sesleri, Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ve Akçakale ilçelerinde tedirginliğe neden oldu.
İmralı - 13.01.2019
Sınır Hattında Silah ve Siren Sesleri -2
SURİYE'nin terör örgütü PKK/YPG kontrolündeki Rasulayn ve Tel Abyad ilçelerinde duyulan yoğun silah ve siren sesleri, Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ve Akçakale ilçelerinde tedirginliğe neden oldu.
İmralı - 13.01.2019
Dha Yurt Bülteni -19
SINIR HATTINDA SİLAH VE SİREN SESLERİ SURİYE'nin terör örgütü PKK/YPG kontrolündeki Rasulayn ve Tel Abyad ilçelerinde duyulan yoğun silah ve siren sesleri, Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ve Akçakale ilçelerinde tedirginliğe neden oldu.
İmralı - 20.12.2018
Alınan Verilerde Bir Deprem Geleceği Bilgisine Ulaşıldı"
Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, "Yalova'da, Çınarcık ilçesinde, Bursa'nın Mudanya ve Nilüfer ilçelerinde istasyon kurulduğunu anımsatarak, "3-4 gün öncesinden, geçen sefer olan deprem de bu deprem de orada sinyalini, mesajını verdi.
İmralı - 19.12.2018
2019 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, "Biz kesinlikle hiçbir toplumu, topluluğu asimile etmenin peşinde değiliz. AK Parti, 16 yıldır özgürlükleri genişleten, çoğaltan bir partidir.
İmralı - 19.12.2018
Hdp'li Temelli: Barışın Yolu İmralı'dan Geçiyor
HDP Eş Genel Başkanı Sezai Temelli, barışın yolunun İmralı'dan geçtiğini öne sürdü.
İmralı - 16.12.2018
CHP Grup Başkanvekili Engin Altay Açıklaması
CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, "Sokağa terörü, teröristi, terör örgütünü çağıran, davet eden alçak namert, şerefsizdir.
İmralı - 10.12.2018
2019 Yılı Bütçesi Görüşmeleri - Hdp Eş Genel Başkanı Temelli
HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, TBMM Genel Kurulu'ndaki bütçe görüşmelerinde, "Bugün burada halkın değil, sarayın bütçesi görüşülüyor.
İmralı - 10.12.2018
2019 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda
HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, TBMM Genel Kurulu'ndaki bütçe görüşmelerinde, "Bugün burada halkın değil, sarayın bütçesi görüşülüyor.
İmralı - 05.12.2018
Zonguldak'ta "Türkiye'nin Depremselliği" Konferansı
Jeofizik Yüksek Mühendisi Prof. Dr. Ahmet Ercan, "Marmara'yı, Gemlik Körfezi'nin girişinde İmralı, Küçükçekmece'nin önünde İstanbul ve Marmara Ereğlisi'nin önünde Tekirdağ olmak üzere 3 deprem beklemektedir.
İmralı - 05.12.2018
Prof. Dr. Ercan: Marmara'da Kaçınılmaz 3 Deprem Bekleniyor
JEOFİZİK Yüksek Mühendisi Prof. Dr. Ahmet Ercan, Marmara'da kaçınılmaz 3 deprem beklendiğini belirterek, "Bir tanesi Gemlik Körfezi'nin girişinde İmralı depremi, bir tanesi Küçükçekmece İstanbul depremi, bir tanesi de Marmara Ereğlisi önünde Tekirdağ depremi olmak üzere 3 tane deprem...
İmralı - 05.12.2018
Destici: Yerel Seçim İş Birliği İçin Bizim de Görüşmelerimiz Olacak
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "Yerel seçim iş birliği hususunda, bizim de görüşmelerimiz olmaktadır ve olacaktır.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: İmralı Haberleri | İmralı Haber - Haberler - Sayfa 9 - İmralı haberleri, son dakika imralı haber ve gelişmeleri burada. Diyarbakır Sezai Temelli'den Açlık Grevindeki Leyla Güven'e Ziyaret.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 7.3.2021 12:15:04. #1.16#
title