İMO Bursa, Siyasileri Ağırlamayı Sürdürüyor…

İMO Bursa, Siyasileri Ağırlamayı Sürdürüyor…

Bültenler - Haberler | Güncel
İMO Bursa, Siyasileri Ağırlamayı Sürdürüyor…

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Bursa Şubesi, seçim çalışmalarını sürdüren inşaat mühendisi milletvekili adaylarını ağırlamaya devam ediyor.

Daha önce MHP Genel Sekreteri ve Bursa 1. Bölge Milletvekili Adayı İsmet Büyükataman ve 1. Bölge Milletvekili Adayı İnşaat Mühendisi Enver Yılmaz ile birlikte AK Parti Bursa 2. Bölge Milletvekili Adayı Yüksek İnşaat Mühendisi Atilla Ödünç'ü konuk eden İMO Bursa Şubesi son olarak Saadet Partisi Bursa 2. Bölge Milletvekili Adayı İnşaat Mühendisi Mehmet Atmaca'yı ağırladı.

Meslektaşı Mehmet Atmaca'ya seçimlerde başarılar dileyen İMO Bursa Şubesi Başkanı Mehmet Albayrak, "Seçimlere çok az kaldı. Seçimler şimdiden ülkemize hayırlı olsun. Bizim için mesleğimizin mecliste temsil edilmesi önemlidir. Bizler ülke kalkınmasında önemli bir yeri olan bir meslek grubunun içerisinde yer alıyoruz. Umarım mecliste daha çok meslektaşımız yer alır ve bu durumdan hem mesleğimiz hem ülkemiz kazanır" dedi.

Saadet Partisi Bursa 2. Bölge Milletvekili Adayı İnşaat Mühendisi Mehmet Atmaca ise "Kendimizi buraya ait hissediyoruz. Bizler de uzun zaman buralara hizmet ettik, hala ediyoruz. Bizi birbirimize bağlayan siyasi tercihlerimiz değil, mesleğimizdir. Temel ölçü hak ve adalettir. Nasip olur da seçilirsek bu temel değerler ölçüsünde mesleğimize ve ülkemize hizmet etmek istiyoruz" diye konuştu.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title