İmamoğlu: "Büyük Nezaketsizlik"

İmamoğlu: "Büyük Nezaketsizlik"

27.10.2020 09:47 | Son Güncelleme: 27.10.2020 09:54

Milli mesele olarak gördüğü Corona salgını ile ilgili toplantıya davet edilmemesinin büyük bir nezaketsizlik olduğunu ifade eden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, "toplantı ani gelişti" söyleminin bir mazeret olamayacağını dile getirdi.

Milli mesele olarak gördüğü Corona salgını ile ilgili toplantıya davet edilmemesinin büyük bir nezaketsizlik olduğunu ifade eden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, "toplantı ani gelişti" söyleminin bir mazeret olamayacağını dile getirdi

İmamoğlu: 'Büyük Nezaketsizlik'

Kaynak: DailyMotion.com

Haber Yorumları (4)
BİRBİLENADAM: Niye bu kadar dert ediyorsun ki, konu ile ilgili çözüm üretecek insanları çağırmışlar oraya. Bak beni de çağırmadılar ben dert ediyor muyum?
AYHAN BAYHAN: İmamoğlu sen de işine geldiği gibi davranıyorsun. Corona ile ilgili olumsuz bir durum olduğunda bizimle ilgili değil, biz karar almayız alınan kararları uygularız diyorsun. Sonra da karar alınırken neden bizi çağırmıyorsunuz diyorsun. Eminim seni hiç kimse samimi bulmuyordur.
BURHAN: Imamoglu Tatil yapmaktan calismaya vakti olmuyordu. Göz boyamak icin Ankara''ya Anitkabire kostu ama sonuc belli. Görünen köy kilavuz istemez. Ama Memlekette cok kör ve sagir var. Imamoglu tatillerinden sonra birde su islerin kösesinden tutayim dedi ve KORona oldu. Yani bakin calisacagim ama olmuyor Hasta oldum demeye geliyor. Bence bu blile bile Korona partisine gitti.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title