İlkokul Öğrencilerine Tecevüz Eden Zanlılar Tutuklandı
Haberler » Güncel » Haber

İlkokul Öğrencilerine Tecevüz Eden Zanlılar Tutuklandı

Aydın'ın Germencik İlçesinde Bağlı Ortaklar Kasabasında 3 İlkokul Öğrencisine Tecavüz Ettikleri İddiası ile Gözaltına Alınan 2'si 18 Yaşından Küçük 4 Kişi Çıkarıldıkları Mahkemece Tutuklanarak, Aydın E Tipi Cezaevi'ne Gönderildi.

İlkokul Öğrencilerine Tecevüz Eden Zanlılar Tutuklandı

Aydın'ın Germencik ilçesinde bağlı Ortaklar kasabasında 3 ilkokul öğrencisine tecavüz ettikleri iddiası ile gözaltına alınan 2'si 18 yaşından küçük 4 kişi çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak, Aydın E Tipi Cezaevi'ne gönderildi.

Edinilen bilgiye göre, Germencik ilçesine bağlı Ortaklar kasabasında ilkokul 3. sınıf öğrencisi 9 yaşındaki İ.D., 4. sınıf öğrencileri 10 yaşındaki İ.K.., M.A., ve M.S.'yi okul çıkışında; amca oğulları olan 13 yaşındaki M.A. 14 yaşındaki R.A ve 18 yaşındaki C.A.'yı kandırarak tren garı civarında ıssız bir mekana getirdiler. Burada 'cinsel istismar suçundan'sabıkası olduğu bildirilen 36 yaşındaki S.Y. ile birlikte diğer zanlılar çocuklara tecavüz ederken çocukları, kimseye söylememeleri için tehdit ettiler.

Ertesi gün okula giden çocukların durumlarından şüphelenen öğretmenleri, çocuklarla görüşerek olayı öğrendi. Okul idaresi tarafından durum polise bildirildi. Uzmanlar eşliğinde çocuklarla görüşen polis, olayın zanlısı 4 kişiyi kısa sürede yakalayarak gözaltına aldı. Adliyeye sevk edilen 4 zanlı da çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. Olayla ilgili tahkikatın sürdürüldüğü bildirildi