İLKNUR İNCEÖZ HABERLERİ

İlknur İnceöz haber, İlknur İnceöz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

İlknur İnceöz - 06.05.2018
Koah Hastası Fatma Ana, Erdoğan ile Tanışıp Muradına Erdi
AK Parti'nin Kayseri mitingine burnunda hortum, elinde oksijen tüpüyle katılan KOAH hastası Fatma Kocaaslan, bayrak ve el sallayarak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın dikkatini çekmeyi başardı.
İlknur İnceöz - 03.05.2018
AK Parti Grubu'nun Cumhurbaşkanı Adayı Erdoğan (2)
AK Parti TBMM Grup Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, partiye şu ana kadar bin 332'si kadın, 5 bin 997'si erkek 7 bin 329 aday adayının başvuruda bulunduğunu belirterek, bunun bir rekor olduğunu söyledi.
İlknur İnceöz - 25.04.2018
Anayasa Değişiklik Uyum Paketi" TBMM Genel Kurulu'nda
AK Parti Grup Başkanvekili İlknur İnceöz,"Cumhur İttifakı'ndan terör örgütleri, Avrupa, Türkiye'nin büyümesini ve güçlenmesini istemeyenler, terör örgütü sözcülüğü yapanlar rahatsız" dedi.
İlknur İnceöz - 24.04.2018
AK Parti'li İnceöz: "Tek Adam Görmek İstiyorsan, CHP Tarihine Bakacaksınız, Milli Şef Dönemine...
ANKARA (İHA) – AK Parti Grup Başkanvekili İlknur İnceöz, "Ana muhalefet partisinin başkanı kışkırtıcı kutuplaştırıcı bir dille kürsüde özel gündemin durumuna uygun olmayacak şekilde kürsüye el vurmak suretiyle gerçekleşen kendisine yakışan bir açıklama yaptı.
İlknur İnceöz - 24.04.2018
TBMM Genel Kurulu
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, "Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisinin (AKPM) birtakım siyasi hesaplarla yapılmış, kötü niyetli ve saygısız açıklaması, bizim bakımımızdan yok hükmündedir.
İlknur İnceöz - 24.04.2018
TBMM Genel Kurulu
TBMM (AA) - AK Parti Grup Başkanvekili İlknur İnceöz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik tutumu nedeniyle CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'i özür dilemeye davet ettiklerini söyledi.
İlknur İnceöz - 23.04.2018
TBMM'nin Açılışının 98. Yıl Dönümü
MHP Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, "Unutulmasın ki 23 Nisan 1920 hiçbir zaman ihmal ve inkar edilemeyecektir.
İlknur İnceöz - 23.04.2018
TBMM'nin Açılışının 98. Yıl Dönümü
Meclisin açılışının 98. yıl dönümü ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla özel gündemle toplanan TBMM Genel Kurulu tartışmalı geçti.
İlknur İnceöz - 18.04.2018
AK Parti ve MHP'nin Ortak Seçim Önergesi
Seçimlerin 24 Haziran 2018 tarihinde yapılması için Meclis kararı alınmasına yönelik seçim önergesi, AK Parti ve MHP'nin ortak imzasıyla TBMM Başkanlığına sunuldu.
İlknur İnceöz - 18.04.2018
Erken Seçim Teklifi TBMM Başkanlığına Sunuldu
Erken seçim teklifi Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığına sunuldu.
İlknur İnceöz - 17.04.2018
Gazi ve Şehit Polislerin Çocukları Yararına Kermes
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın katılımıyla geliri emniyet personeli ile gazi ve şehit polislerin üniversitede öğrenim gören çocuklarının eğitimlerinde kullanılmak üzere kermes düzenledi.
İlknur İnceöz - 10.04.2018
Türk Polis Teşkilatının 173. Kuruluş Yıl Dönümü
AK Parti Grup Başkanvekili İlknur İnceöz, 15 Temmuz alçak darbe girişiminde FETÖ'cü hainlerin ilk hedef aldığı ve milletten gasp ettikleri helikopterle, F-16'larla acımasızca vurdukları yerin Ankara Gölbaşı'ndaki Özel Harekat Merkezi olduğunu belirterek, "Hain yapılanma, yapmaya çalıştığı...
İlknur İnceöz - 07.04.2018
Terörle Mücadele Etmekten Asla Vazgeçmeyeceğiz"
AK Parti Grup Başkanvekili İlknur İnceöz, "Şu an tüm kartların yeniden oynandığı, tüm dengelerin değiştiği zorlu süreçlerden geçiyoruz ama bilinmeli ki ne yaparlarsa yapsınlar, adı ister PKK, PYD, SDG, DEAŞ ne olursa olsun, hangi ete kemiğe bürünürse bürünsün dünyanın hiçbir yerinde...
İlknur İnceöz - 01.04.2018
AK Parti Hatay 6. Olağan İl Kongresi
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Ordumuz fırtına gibi Afrin'e girdi, o öcü gibi gösterilen teröristleri böcek gibi ezip geçti.
İlknur İnceöz - 01.04.2018
AK Parti Hatay 6. Olağan İl Kongresi
AK Parti Grup Başkanvekili İlknur İnceöz, "İster PYD ister YPG ister PKK ister SDG olsun, adınız isterse FETÖ olsun, bütün terör örgütleriyle kararlı mücadelemiz devam edecektir.
İlknur İnceöz - 31.03.2018
AK Parti Tire İlçe Kongresi
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, "Bu coğrafyada istedikleri gibi at oynatıyorlardı bize rol biçiyorlardı biz ülke olarak onların istediği gibi davranıyorduk, bir başka ifadeyle onların emellerine hizmet ediyorduk. Artık o Türkiye geride kaldı.
İlknur İnceöz - 31.03.2018
Ödemiş Devlet Hastanesi Açılış Töreni
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Türkiye'de fevkalade güzel hastanelerin bir bir açıldığını belirterek, "Dünyada örnek gösterilecek şehir hastanelerimiz birer birer tamamlanıyor.
İlknur İnceöz - 31.03.2018
AK Parti Ödemiş İlçe Kongresi
Başbakan Binali Yıldırım, Türkiye'nin ders verdiği terör örgütüne bazı ülkelerin sahip çıkmaya başladığını belirterek "En son olarak Fransa diyor 'Siz bu terör örgütlerinin üzerine fazla gitmeyin, gelin sizi barıştıralım'.
İlknur İnceöz - 22.03.2018
TBMM Genel Kurulu
CHP İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş'ın, Doğan Grubuna ait yayın organlarının satışının durdurulması için Rekabet Kurumuna yaptığı çağrıya, AK Parti Grup Başkanvekili İlknur İnceöz, "Malın sahibi belli, isteseydi satmazdı.
İlknur İnceöz - 22.03.2018
TBMM Genel Kurulu Toplandı
TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, Regaip Kandili'nin hayırlara vesile olmasını dileyerek, "İnsanlığı tehdit eden her türlü musibetin yerini bu mübarek günler vesilesiyle barış, sevgi ve kardeşliğin almasını temenni ediyorum.
İlknur İnceöz - 21.03.2018
TBMM Genel Kurulu
TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, "Bu güzel toprakların havasını teneffüs eden, ideallerini ve ortak geleceğini paylaşan herkesin bayramı olan Nevruz, bunu bozmak isteyen gafillere de verilebilecek en anlamlı cevap olacaktır.
İlknur İnceöz - 20.03.2018
Torba Tasarı" TBMM Genel Kurulunda
AK Parti Grup Başkanvekili İlknur İnceöz, Özgür Suriye Ordusu'nun (ÖSO), Afrin'de yağma yaptığı iddialarına ilişkin, "Milli Savunma Bakanımız, yağma yapılmadığına dair net bir bilgi verdi.
İlknur İnceöz - 20.03.2018
TBMM Genel Kurulu
TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, "Zeytin Dalı Harekatı, Kürt kardeşlerimizin ve bölgenin huzuru ile Türkiye'nin bekası için terör ve terör unsurlarına karşı verilen bir mücadeledir.
İlknur İnceöz - 20.03.2018
TBMM Genel Kurulu
MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta "Kaçan ve etkisiz hale getirilen teröristlerin sözcülüğünü yapmaktan utanmayan ABD, 'demokrasi getiriyoruz' diyerek girdiği yerlere dönüp bir baksın, kan, gözyaşı ve yıkımdan başka ne görebilecektir?
İlknur İnceöz - 20.03.2018
AK Parti Grup Başkanvekili İnceöz Açıklaması
AK Parti Grup Başkanvekili İlknur İnceöz, Aksaray-Ulukışla Demiryolu Projesi'nin saha çalışmalarının başlayacağını belirterek, "Demiryolunun faaliyete geçmesiyle Aksaray'da üretilen ihraç mallarının Mersin Limanı'na ekonomik olarak daha cazip fiyat ve koşullarda taşınması, yatırım yapan...
İlknur İnceöz - 17.03.2018
AK Parti Grup Başkanvekili İnceöz Açıklaması
AK Parti Grup Başkanvekili İlknur İnceöz, "Türkiye'nin neredeyse gücünü test etmeye kalkıyorlar.
İlknur İnceöz - 15.03.2018
Emine Erdoğan Himayesindeki Çevre Dostu 'Sıfır Atık' Projesi Tanıtıldı
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Beştepe'de iş, sanat, siyaset, medya, yargı, akademi ve spor dünyasından Türkiye'nin dinamik kadınlarına davet verdi.
İlknur İnceöz - 15.03.2018
Dha Ankara - Emine Erdoğan Himayesindeki Çevre Dostu  'sıfır Atık' Projesi Tanıtıldı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Beştepe'de iş, sanat, siyaset, medya, yargı, akademi ve spor dünyasından Türkiye'nin dinamik kadınlarına davet verdi.
İlknur İnceöz - 15.03.2018
Emine Erdoğan'dan, Kadınlara "Sıfır Atık" Temasıyla Davet (2)
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, kadınlara seslenerek, "Ben merkezli' anlayıştan, 'insan merkezli' anlayışa geçmezsek her şey için çok geç olacak.
İlknur İnceöz - 15.03.2018
Emine Erdoğan'dan, Kadınlara "Sıfır Atık" Temasıyla Davet
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, kadınlara seslenerek, "Ben merkezli' anlayıştan, 'insan merkezli' anlayışa geçmezsek her şey için çok geç olacak.
İlknur İnceöz - 14.03.2018
14 Mart Tıp Bayramı
AK Parti Grup Başkanvekili İlknur İnceöz, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
İlknur İnceöz - 12.03.2018
CHP Grup Başkanvekili Özel Açıklaması
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "MHP getirdiğinden fazla götürüyor.
İlknur İnceöz - 10.03.2018
AK Parti Grup Başkanvekili İnceöz Açıklaması
AK Parti Grup Başkanvekili İlknur İnceöz, "Türkiye'nin terör örgütleriyle somut ve kararlı bir şekilde mücadele eden dünyadaki neredeyse tek ülke olduğunu görüyoruz.
İlknur İnceöz - 08.03.2018
8 Mart Dünya Kadınlar Günü
TBMM Başkanı İsmail Kahraman, kadınların her sahada olmasının kontenjana bağlı değil kendiliğinden olması gerektiğini söyledi.
İlknur İnceöz - 08.03.2018
8 Mart Dünya Kadınlar Günü
AK Parti Grup Başkanvekili İlknur İnceöz, "Ülkemizin beka mücadelesi için Afrin'de yürütülen Zeytin Dalı Harekatının kahraman kadın askerleri, yüreklerindeki vatan, bayrak, ezan sevgileri ile Kara Fatmaların, Şerife Bacıların, Nene Hatunların ruhlarını şad ediyor, yine bir kahramanlık...
İlknur İnceöz - 04.03.2018
AK Parti Muğla Kadın Kolları Kongresi
AK Parti Muğla İl Kadın Kolları Başkanlığına Ümmühan Toksöz yeniden seçildi.
İlknur İnceöz - 04.03.2018
AK Parti Muğla Kadın Kolları 5. Olağan Kongresi
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, "Bugün Afrin'de dışa bağımlı olmaktan kurtulup kendi milli silahlarımızla kahraman ordumuz tarih, destan yazıyorsa hiç şüphesiz AK Parti'nin 16 yıllık iktidarları dönemindeki dışa bağımlılıktan kurtuluşumuzun sonucudur.
İlknur İnceöz - 04.03.2018
AK Parti Muğla Kadın Kolları 5. Olağan Kongresi
AK Parti Genel Başkanvekili ve Başbakan Binali Yıldırım, seçim sistemiyle ilgili düzenlemelerin TBMM'ye gönderildiğini belirterek, "Bu düzenlemelerle seçim güvenliği daha da artacak, küçük partilerin baraj derdi ortadan kalkacak, yani temsilde adalet tam anlamıyla gerçekleşecek.
İlknur İnceöz - 03.03.2018
AK Parti Kütahya Kadın Kolları 5. Olağan İl Kongresi
AK Parti Genel Başkanvekili ve Başbakan Binali Yıldırım, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun bayrak çağrısını hatırlatarak "Sen bayrağını cebine koyup Hakkari'ye girerken biz bayrağımız göğsümüzde, kalbimizde ve ofisimizde, Türkiye'nin her yerinde bayrağımızı dalgalandırıyorduk.
İlknur İnceöz - 03.03.2018
AK Parti Konya 6. Olağan İl Kongresi
AK Parti Genel Başkanvekili ve Başbakan Binali Yıldırım, "Alacağına devlet nasıl şahinse vereceğine de aynı şekilde hassas olacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: İlknur İnceöz Haberleri | İlknur İnceöz Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - İlknur İnceöz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. İlknur İnceöz kimdir, hayatı ve biyografisi. Aksaray'da Ek Hastane Binası Temeli Atıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.4.2021 13:54:33. #1.14#

title