İLKNUR İNCEÖZ HABERLERİ

İlknur İnceöz haber, İlknur İnceöz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

İlknur İnceöz - 19.07.2016
Darbe Kalkışmasını Meclis Araştıracak
AK Parti Grup Başkanvekilleri, PDY terör örgütü mensupları tarafından 15 Temmuz tarihinde yapılan darbe kalkışmasının tüm yönleri ile araştırılması için Meclis Araştırması Önergesi verdi.
İlknur İnceöz - 19.07.2016
Ak Partili İnceöz: Can İse Can, Kan İse Kan Vermeye Hazırız
AK Parti Grup Başkanvekili İlknur İnceöz, "Darbeci, cuntacılar Meclis'e el koymak istemişlerdir.
İlknur İnceöz - 18.07.2016
Demokrasi Şehitleri Son Yolculuğuna Uğurlanıyor
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında hayatını kaybeden Vedat Büyüköztaş ve Yusuf Çelik'in cenazesi, Aksaray'da defnedildi.
İlknur İnceöz - 18.07.2016
AK Parti Grup Başkanvekili İlknur İnceöz Açıklaması
AK Parti Grup Başkanvekili İlknur İnceöz, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin, "Daha önce yapılan darbelerde dokunulmayan meclise 15 Temmuz'da bombalar yağdırdılar.
İlknur İnceöz - 17.07.2016
Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler
AK Parti Grup Başkanvekili İlknur İnceöz, teröristlerin tepesine yağması gereken bombaları Gazi Meclis'e atanları, eli kanlı canilere sıkılması gereken kurşunları millete sıkanları lanetlediğini belirterek, savaşta bile düşmanlarca hedef alınmayan TBMM'nin bombaların hedefi olmasının, FETÖ üyelerinin ruh halini yansıttığını belirtti.
İlknur İnceöz - 16.07.2016
Fetö'nün Darbe Girişimi
Ankara'nın birçok yerinde olduğu gibi, dün akşam ve gece Meclis'te de çok sıcak saatler yaşandı.
İlknur İnceöz - 14.07.2016
AK Parti Grup Başkanvekili İlknur İnceöz Açıklaması
AK Parti Grup Başkanvekili İlknur İnceöz, “Eğer bir ülkede kırk yıldır terörle mücadele varsa ‘senin terör örgütün iyi, benim terör örgütüm kötü’ demeksizin terör örgütünün eylemlerine, bölge insanını ülkemizi ve dünya insanlığını hedef alan terör örgütlerinin eylemlerine karşı sessiz kalıp görmezden geliniyorsa elbette ki bunun adı ‘barış’ değil, ‘teröre destek’ olur ve teröre destek verenlerle ilgili de ceza hukuku sistemi açıktır ve gereği yapılır” dedi.
İlknur İnceöz - 14.07.2016
İnceöz: Türkiye'de Rejim Değil Sistem Sorunu Var
AK Parti Grup Başkanvekili İlknur İnceöz, Türkiye'de rejim değil, sistem sorunu olduğunu belirtti.
İlknur İnceöz - 14.07.2016
TBMM Genel Kurulu Toplandı
TBMM Genel Kurulu, Başkanvekili Pervin Buldan başkanlığında toplandı.
İlknur İnceöz - 07.07.2016
AK Parti'li İnceöz'den Muhalefete: Gölge Etmeyin Yeter
AK Parti Grup Başkanvekili İlknur İnceöz, muhalefetin Rusya ve İsrail ile ilişkilerin normalleştirilmesi yönünde atılan adımlara eleştirilerine tepki gösterdi.
İlknur İnceöz - 05.07.2016
Ramazan Bayramı Kutlanıyor
AK Parti Grup Başkanvekili İlknur İnceöz, son günlerde artan terör olaylarına ilişkin, "Artık senin ülkendeki terör örgütü benim ülkemdeki terör örgütü ayrımından ziyade, tüm terör örgütlerine karşı dünya ülkelerinin ortak bir duruşla küresel mücadele içinde olması gerekmektedir.
İlknur İnceöz - 29.06.2016
AK Parti Grup Başkanvekili İnceöz Açıklaması
AK Parti Grup Başkanvekili İlknur İnceöz, “Büyük bir infial oluşturmayı ve vatandaşlarımızı korku ve paniğe sevk etmeyi hedefleyen bu saldırıyı ve bu saldırının arkasındaki her türlü organizasyonu lanetliyorum” dedi.
İlknur İnceöz - 29.06.2016
Atatürk Havalimanı'ndaki Terör Saldırısı
AK Parti Grup Başkanvekili İlknur İnceöz, İstanbul Atatürk Havalimanı'ndaki terör saldırısıyla ilgili, "Bu saldırı; komşuları ve bölge ülkeleriyle ilişkilerinde önemli bir normalleşme sürecine giren, bölge ve dünya barışının tesisinde etkisi her geçen gün daha da artan ülkemize istikamet çizme, bu yöndeki politikalarımızı dizayn etme ve en nihayetinde de ülkemize diz çöktürme gayretinin bir parçasıdır.
İlknur İnceöz - 29.06.2016
Saldırı, Ülkemize Diz Çöktürme Gayretinin Bir Parçası"
AK Parti Grup Başkanvekili İlknur İnceöz, İstanbul Atatürk Havalimanı'nda 41 kişinin hayatını kaybettiği terör saldırısının Türkiye'nin komşuları ve bölge ülkeleriyle ilişkilerinde önemli bir normalleşme sürecine girdiği dönemde gerçekleştiğini söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: İlknur İnceöz Haberleri | İlknur İnceöz Kimdir - Haberler - Sayfa 10 - İlknur İnceöz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. İlknur İnceöz kimdir, hayatı ve biyografisi. Fetö'nün Darbe Girişimine Tepkiler.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.4.2021 14:34:33. #1.14#

title