İlk Tanışmayı Anlattı

İlk Tanışmayı Anlattı

Formula 1'in Bir Numaralı Patronu Flavio Briatore ile Evliliğe Hazırlanan Ünlü İtalyan Model Elisabetta Gregoraci, Özel Hayatını Anlattı.

İlk Tanışmayı Anlattı

FORMULA 1'İN BİR NUMARALI PATRONU FLAVİO BRİATORE İLE EVLİLİĞE HAZIRLANAN ÜNLÜ İTALYAN MODEL ELİSABETTA GREGORACİ, ÖZEL HAYATINI ANLATTI.

Briatore'nin, kalbini sadece bir bardak papatya çayıyla kazanmayı başardığını söyleyen Gregoraci, tanışma anıyla ilgili şunları söyledi: 'İki yıl önce, Milan'da bir partide tanıştık. İlk gördüğümde ondan etkilenmemiştim, çünkü etrafını onlarca kız çevirmişti. Ama daha sonra konuşmaya başladık ve aynı otelde kaldığımızı fark ettik. Bana otelin lobisinde birlikte papatya çayı içmeyi teklif etti. Papatya çayına teşekkür borçluyum.'

Formula 1'in bir numaralı patronu Flavio Briatore ile evliliğe hazırlanan ünlü İtalyan model Elisabetta Gregoraci, özel hayatını anlattı. Gregorcia, nişanlısının kendisini papatya çayıyla kandırdığını söyledi.

Flavio kalbinizi nasıl çaldı?

Bir papatya çayıyla! İki yıl önce, Milano'da bir partide tanıştık. İlk gördüğümde ondan etkilenmemiştim çünkü etrafını onlarca kız çevirmişti. Ama daha sonra konuşmaya başladık ve aynı otelde kaldığımızı fark ettik. Bana, otele kadar eşlik etmeyi ve lobide papatya çayı içmeyi teklif etti. Papatya çayına teşekkür borçluyum, bu sayede birbirimizi tanıma fırsatı yakaladık. Bir ay sonra beni yine aradı.

Onun en çok sevdiğiniz özelliği nedir?

Enerjisi ve dinamizmi. Asla yorulmak bilmiyor.

Flavio'nun sizde en çok neyi sevdiğini düşünüyorsunuz?

Ben normal biriyim, belki de bu yüzden bana aşık. Günümüzde kimsenin desteklemediği değerlere saygı duyan birisiyim. Bu değerlerin başında aile geliyor. Örneğin seyahate çıktığımda annemle günde en az beş kez konuşurum. Bunlar aslında çok küçük ayrıntılar ama Flavio çok etkileniyor.

Evlilik planları nasıl gidiyor?

Şu sıralar işlerim çok yoğun. Öncelikle, şu an yaptığım televizyon programını sonlandırmam gerekiyor. Mayıs ayında programı bırakacağım. Daha sonra hazırlıklarla ilgilenmeye başlayacağız. Bir kilise düğünü yapacağız. Sadece aile ve arkadaşlarımızın katıldığı küçük ve sade bir tören olsun istiyorum. Gününü belirleyemedik.

Flavio kıskanç bir adam mı?

Aslında kıskanç değil ama ne zamanki televizyon programımda normalden daha seksi bir şekilde dans ediyorum, işte o zaman kıskanç oluyor.

DANS EDERSEM ÇOK KISKANIR

Bruce Willis ile Flavio'nun kulübü arasındaki problem nedir?

Bu sadece basının uydurduğu bir hikaye. Aralarında bir kavga çıktığı ya da Bruce'un kıskançlık nedeniyle kulübü terk ettiği söylentileri tamamen uydurma.

Flavio'nun eski sevgililerine karşı ne hissediyorsunuz?

Benim canımı sıkan bir şey olmuyor. Geçmiş, geçmiştir. Ben şu ana ve geleceğe bakarım.

Evlendikten sonra televizyon programına devam edecek misiniz?

Çocukları dadıya bırakma fikrine tamamen karşıyım. Eğer çocuklarım olursa, sadece onlarla ilgilenmek istiyorum.

Flavio ile bir gününüz nasıl geçiyor?

Flavio, dışarıdan lüks içinde abartılı bir yaşam sürüyor gibi görünse de o, çok basit şeylerden hoşlanan normal bir adamdır. Küçük arkadaş grubumuzla evde yemekler organize etmekten çok hoşlanır ya da köpeğiyle kısa bir yürüyüşe çıkar.

Kaynak: Gecce