İlk Randevuda Şok Teklif

İlk Randevuda Şok Teklif

İngiltere'de Açılan Bir Bar, Hemen "Yatmak" İsteyen Çiftler İçin İşleri Kolaylaştırıyor.londra'da Yeni Açılan Bir Bar Potansiyel Sevgilisiyle Zaman Kaybetmeden Yakınlaşmak İsteyenlere Alternatif Bir Yol Sunuyor: Onları İlk Randevuda Yatağa Davet Ediyor.

İlk Randevuda Şok Teklif

İngiltere'de açılan bir bar, hemen "yatmak" isteyen çiftler için işleri kolaylaştırıyor.Londra'da yeni açılan bir bar potansiyel sevgilisiyle zaman kaybetmeden yakınlaşmak isteyenlere alternatif bir yol sunuyor: onları ilk randevuda yatağa davet ediyor.

"Pangaea" adlı barın sahipleri müşterilerin birbirilerini daha yakından tanımaları için ilginç bir yöntem geliştirdi. Bara altı tane ikiz yatak yerleştiren işletmeciler çiftlere farklı bir atmosferde sohbet fırsatı sunuyor: Bara gelenler kendilerine verilen beş dakika süre içinde yatağa oturarak içkilerini yudumluyor.

Barın rahat atmosferinde bu alternatif tanışma konseptini benimseyen müşterilerden biri olan Magda Wallmont konuyla ilgili şunları söyledi: 'Yaklaşık sekiz aydır kimseyle çıkmıyorum. Londra'da biriyle tanışmanıza imkan yok. Her gün yanınızdan milyonlarca insan geçip gidiyor fakat hiçbiriyle konuşma şansı yakalayamıyorsunuz. Böyle hızlı bir şekilde tanışıp çıkma fikri beni korkutmuştu fakat bunun yatakta olmasının rahatlatıcı bir etkisi var'.

Kaynak: Gecce