İlk Gitarını Almış

İlk Gitarını Almış

Şarkıcı Kutsi, 17 Yaşındayken Dükkanda Görüp Günlerce İzlediği Gitara Bir Şans Eseri Sahip Olmuş. İşte O Hikaye..

İlk Gitarını Almış

ŞARKICI KUTSİ, 17 YAŞINDAYKEN DÜKKANDA GÖRÜP GÜNLERCE İZLEDİĞİ GİTARA BİR ŞANS ESERİ SAHİP OLMUŞ. İŞTE O HİKAYE..

Gülben Ergen'in atv'deki Sürpriz programına konuk olan Kutsi'nin ilk gitarını kazı kazandan çıkan parayla aldığı ortaya çıktı.

Televizyon gazetesi'nin haberine göre, En büyük hayali bir gitar sahibi olmak olan Kutsi, henüz çok genç yaşlardayken Ankara'da Kızılay'da bir dükkandaki gitarı çok beğendiğini ancak parası yetmediği için alamadığını anlattı. Daha sonra şansı yaver giden Kutsi, bakın o gitarı almayı nasıl başarmış:

'O gitarı gördüm. Bana göre o gitar yıkılıyor! Sonra anladım o gitarın yıkılmadığını...Bir arkadaşımla Kızılay'a indik. Fatura yatıracaktık. Arkadaşım faturayı unutmuş, eve döndü. Ben de o sırada dolaşıyorum. Kazı kazan satan birini gördüm. 'Bu ne?' diye sordum. 'Kazıyorsun, para çıkıyor' dedi adam. Bir çektim kazıdım, 'Nedir bu?' diye sordum. 'Abi sen yırttın, 500 bin lira' dedi. Hemen aldım. 17 yaşındayım, Milli Piyango'dan para almaya yaşım da yetmiyor. Arkadaşım geldi. Onun yaşı tutuyordu. Bu zamanın 2,5 milyarı kadar bir paraydı. O zaman çok büyük bir para tabi bizim için. Hemen mağazaya gittim. 'Şunu alabilir miyim?' dedim ve aldım.'