Fuhuş İçin Gittiği Evde Gasp Edilen Vatandaş, Battaniyeye Sarılarak Kurtarılmayı Bekledi

Fuhuş İçin Gittiği Evde Gasp Edilen Vatandaş, Battaniyeye Sarılarak Kurtarılmayı Bekledi

Adıyaman'da fuhuş için buluştuğu kadın tarafından boğazına bıçak dayanarak gasp edilen ve eve kilitlenen vatandaş, kendisini kurtarmaya gelen polislere battaniyeye sarılarak kapıyı açtı.

Adıyaman'da 42 yaşındaki Mehmet U., cinsel ilişki için bir evde buluştuğu kadının saldırısına uğradı. Kadın, boğazına bıçak dayadığı Mehmet U.'nun telefonuyla yüzük ve kolyesini gasp ettikten sonra kapıyı üzerine kilitleyip, kaçtı.

BOĞAZINA BIÇAĞI DAYADI

Olay, sabah saatlerinde Altınşehir Mahallesi'nde meydana geldi. Mehmet U., iddiaya göre, internette tanıştığı kadınla Altınşehir Mahallesi'ndeki 5 katlı binanın 4'üncü katındaki bir dairede buluştu. Bir ara mutfağa giden kadın, yanına aldığı bıçağı Mehmet U.'nun boğazına dayayıp, cep telefonu ile altın yüzük ve kolyesini gasp etti. Kadın ardından Mehmet U.'nun elbiselerini alıp, dışarı çıktı.


ELBİSELERİNİ BİNANIN GİRİŞ KATINA BIRAKTI

Evin kapısını kilitleyen kadın, Mehmet U.'nun elbiselerini de binanın giriş katına bıraktıktan sonra kaçtı. Çıplak halde evde kalan Mehmet U., battaniyeyle örtünüp çevredekilerden yardım istedi. Komşuların ihbarıyla gelen polis, çilingir çağırdı.


KADININ YAKALANMASI İÇİN ÇALIŞMA BAŞLATILDI

Çilingirin kapısını açtığı evde inceleme yapan polis, Mehmet U.'yu ifadesinin alınması için emniyete götürürken, kadının yakalanması için de çalışma başlatıldı.