İlişki Bilmeceye Döndü!

İlişki Bilmeceye Döndü!

Güzide Duran, Moris Kohen'den Ayrılınca Kanyon'a Yerleşti. İlker İnanoğlu'da Sık Sık Kanyon'da Görülünce Dedikodular Arttı

İlişki Bilmeceye Döndü!

GÜZİDE DURAN, MORİS KOHEN'DEN AYRILINCA KANYON'A YERLEŞTİ. İLKER İNANOĞLU'DA SIK SIK KANYON'DA GÖRÜLÜNCE DEDİKODULAR ARTTI

Güzide Duran ile İlker İnanoğlu aşkı yılan hikayesine döndü. Geçtiğimiz yıllarda uzun süre birlikte olan Güzide ile İlker, yollarını ayırdıktan sonra yeni aşklara yelken açtı. İlker İnanoğlu, Yeşim Salkım ile evlenirken Duran da Moris Kohen'le beraber olmaya başladı.

AYNI DÖNEME DENK GELDİ

Ancak ne var ki, Güzide ile İlker çok yakın zamanlarda bu ilişkilerine nokta koydu. İkilinin yeniden birlikte olduğu iddialarını ortaya atan ismin ise Yeşim Salkım olması akılları iyice karıştırdı. İlker İnanoğlu ile Güzide Duran, bu dedikoduları sık sık yalanlasa da ikilinin yeniden bir araya geldiği haberleri iyice arttı.

EVLENEBİLİRLER!

Bu arada Güzide, Moris Kohen'den kesin olarak ayrılıp Kanyon'a taşındı. İlker İnanoğlu'nun da sık sık Kanyon Alışveriş Merkezi'nde görülmesi ikili hakkındaki aşk dedikodularını alevlendirdi. Hatta çift için 'Bu yıl içinde evlenecekler' iddiası ortaya atıldı.