İlgiden Memnun Oldu

İlgiden Memnun Oldu

Kayseri Park 1. Moda Günleri'nde Podyuma Çıkan Tuğba Özay Kendisini Başbakana Benzetti.düzenlenen Defilede Şenay Akay, Tuğba Özay, Şebnem Schefer, Ece Gürsel, Elif Ece Uzun, Doğa Bekleriz, Seda Ertan, Barış Bidav, Gökhan Mumcu Gibi Ünlü Mankenler Boy Gösterdi.

İlgiden Memnun Oldu

Kayseri Park 1. Moda Günleri'nde podyuma çıkan Tuğba Özay kendisini başbakana benzetti.Düzenlenen defilede Şenay Akay, Tuğba Özay, Şebnem Schefer, Ece Gürsel, Elif Ece Uzun, Doğa Bekleriz, Seda Ertan, Barış Bidav, Gökhan Mumcu gibi ünlü mankenler boy gösterdi. İlginin yoğun olduğu defilede, mankenler vatandaşların tezahüratları arasında podyuma çıktı. Güzel mankenler defile sonrası ise mantı keyfinde buluştu. Kayseri mantısı karşısında birçok ünlü manken rejimini bozdu.

Öte yandan Kayserili vatandaşlar, manken Tuğba Özay'a büyük ilgi gösterdi. Özay, yoğun ilgiden büyük memnuniyet duyduğunu belirterek, birçok yerde başbakan gibi karşılandığını söyledi. Siyasete girmeyi düşündüğünü kaydeden Özay, "Enerjimi sevenlerimden alıyorum. Gittiğim her yerde başbakan gibi karşılanıyorum. Siyasete sıcak bakan bir gencim. Milletvekili olmayı düşünüyorum. Geçtiğimiz günlerde Türkiye genelinde bir anket yaptırdım. Anket siyasete girmem yönünde olumlu sonuçlar verdi. Burada da büyük ilgi gördüm. Kayseri'den milletvekili adaylığımı koysam muhtemelen alırım. Bu konuda iddialıyım. Ayrıca bayanlar Meclis'te daha fazla söz sahibi olmalıdır. Kadınlar çok zeki ve akıllıdır. Ne yaparsa kadınlar yapar diye düşünüyorum" dedi.