İl Sağlık Müdürlüğü Haberleri

İl Sağlık Müdürlüğü haber, İl Sağlık Müdürlüğü son dakika haberleri ve gelişmeleri.

İl Sağlık Müdürlüğü - 07.10.2021
VALİ ARSLANTAŞ, YERDEN GÖĞE KADAR SAĞLIK TEMALI ETKİNLİTE YAŞLI ÇINARLARIMIZLA YÜRÜYÜŞ YAPTI
Burdur Valisi Sayın Ali Arslantaş, İl Sağlık Müdürlüğü tarafından düzenlenen "Yerden Göğe Kadar Sağlık" Temalı Etkinliğe katıldı.
İl Sağlık Müdürlüğü - 07.10.2021
Ameliyatla alınan dalağın kargoda zarar gördüğü iddiası
Yalova'da bir hastanın dalağının, hastanede operasyonla alınmasından sonra teşhis için İstanbul'a gönderilirken zarar gördüğü iddiasıyla başlatılan inceleme sonucunda hastaneye idari para cezası uygulandı.
İl Sağlık Müdürlüğü - 07.10.2021
KADEM'in SOGEP kapsamında hayata geçireceği projeyle nitelikli iş gücü hedefleniyor
Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM), sosyal ve ekonomik destek hizmetlerinden faydalanan kadın ve gençlere mesleki yetkinlik kazandırmak ve gıda tedarik zincirinde ihtiyaç duyulan nitelikli iş gücünü sağlamak amacıyla "Yenilikçi Gıda Tedarik Uygulamalarında Kadın İstihdamının Artırılması"...
İl Sağlık Müdürlüğü - 05.10.2021
Çorum'da "üçüncü doz" aşı çağrısı
Çorum'da, iki doz yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşılama oranında yüzde 75'i geçerek "mavi" kategoriye ulaşılmasının ardındın, iki doz "Sinovac" aşısı yaptıranlara üçüncü aşıyı yaptırmaları çağrısında bulunuldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
İl Sağlık Müdürlüğü Haberleri | İl Sağlık Müdürlüğü Haber - Haberler - Sayfa 3 - İl Sağlık Müdürlüğü haberleri, son dakika il sağlık müdürlüğü haber ve gelişmeleri burada. Antalya İl Sağlık Müdürlüğüne İsmail Başıbüyük atandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.10.2021 09:09:46. #1.14#

title