İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Hizmetli Alımı Yapılacak

İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Hizmetli Alımı Yapılacak

Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün, Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu (Shçek) Genel Müdürlüğü Tarafından Bakılan ve Korunan Çocuklardan Merkez ve İlçelerde Görev Yapacak Hizmetli Alımı İçin 29 Haziran'da Sınav Yapacağı Bildirildi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne Hizmetli Alımı Yapılacak

Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün, Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu (SHÇEK) Genel Müdürlüğü tarafından bakılan ve korunan çocuklardan merkez ve ilçelerde görev yapacak hizmetli alımı için 29 Haziran'da sınav yapacağı bildirildi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada, merkez ve ilçelerde hizmetli alımı yapılacağı ifade edildi. Hizmetli alımı için SHÇEK bünyesinde bulunan çocukların tercih edileceği bildirilen açıklamada, 18 yaşını doldurmuş, ilköğretim okulu mezunu, SHÇEK tarafından illere bildirilen listede ismi bulunan ve 30 yaşından gün almamış kişilerin 29 Haziran'da 23 Nisan İlköğretim Okulu'nda yapılacak sınava girebileceği kaydedildi. Açıklamada, sınava girecek kişilerin İl Milli Eğitim Müdürlüğü Personel Atama Bürosu'na 10-20 Haziran tarihleri arasında iş talep formu, 2 adet fotoğraf ve öğrenim belgesi ile başvurması istendi.

(İG-SA) 09.06.2008 19:29 TSİ