İl Genel Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili'den MHP İl Başkanı'na Cevap

İl Genel Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili'den MHP İl Başkanı'na Cevap

Hacılar İl Genel Meclisi Üyesi ve AK Parti Grup Başkan Vekili Hacı Ali Çakıcı, Geçtiğimiz Hafta İl Genel Meclisi'nde Yaşanan Kavgaya Tepkisini Dile Getiren MHP İl Başkanı Ömer Faruk Murat'ın Açıklamalarını Sert Bir Dille Eleştirdi.

İl Genel Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili'den MHP İl Başkanı'na Cevap

Hacılar İl Genel Meclisi üyesi ve AK Parti grup Başkan vekili Hacı Ali Çakıcı, geçtiğimiz hafta İl Genel Meclisi'nde yaşanan kavgaya tepkisini dile getiren MHP İl Başkanı Ömer Faruk Murat'ın açıklamalarını sert bir dille eleştirdi.

MHP İl Başkanı Ömer Faruk Murat'ın AK Partili İl Genel Meclisi üyelerine yönelik yaptığı açıklamaları değerlendiren İl Genel Meclisi Üyesi ve AK Parti Grup Başkan vekili Hacı Ali Çakıcı, bunların çirkin sözler olduğunu söyleyerek, "Sayın Ömer Faruk Murat, geçtiğimiz hafta İl Genel Meclisi'nde yaşanan kavgaya yönelik tepkisini dile getirmek istemiş ancak bunu yaparken de haddini aşmıştır. Sayın Murat'a soruyoruz eğer bu açıklama kendi meclis üyelerine yönelik yapılmışsa bunun kendi bileceği iş olduğunu, kendi meclis üyelerini istediği şekilde tarif etmekte serbest olduğunu belirtmek istiyorum. Fakat bu çirkin ifadeleri AK Partili Meclis üyelerine yapmışsa, bu ifadelerin densizlik ve haddini aşmak hatta ağır hakaret olduğunu kendisine hatırlatmak istiyorum. Hiç kimsenin partimizin meclis üyelerine bu tür hakaretlerde bulunmaya hakkı olamaz. Bu çirkin ve hakaret dolu sözleri partimizin kabul etmesi mümkün değildir. 'Kem söz sahibine aittir' diyorum" dedi.

(SE-RO-RO-Y)

Kaynak: İHA