İl Başkanlarından Baykal'a Destek

İl Başkanlarından Baykal'a Destek

CHP'nin 26 -27 Nisan Günlerinde Yapılacak 32. Olağan Kurultayı Öncesinde 78 İl Başkanı, Genel Başkan Deniz Baykal'a Destek Açıklaması Yaptı.

İl Başkanlarından Baykal'a Destek
24.04.2008 23:28 | Son Güncelleme: 24.04.2008 23:28

CHP'nin 26-27 Nisan günlerinde yapılacak 32. olağan kurultayı öncesinde 78 il başkanı, genel başkan Deniz Baykal'a destek açıklaması yaptı.

CHP il başkanları, kurultay öncesinde genel başkan Deniz Baykal başkanlığında toplandı. Yaklaşık 8.5 saat süren basına kapalı toplantıda, Baykal'ın değerlendirmelerinin ardından 55 il başkanının da söz aldığı öğrenildi.

Toplantının ardından İstanbul İl Başkanı Gürsel Tekin, toplantıda alınan karar doğrultusunda hazırlanan ve Baykal'a destek ifade eden bildiriyi 78 il başkanının imzaladığını söyledi.

Tekin, bildiride imzası bulunmayan Samsun, Sivas ve Yalova il başkanlarının ise toplantıya katılmadıklarını kaydetti.

Kurultay öncesi Baykal'a destek ifade eden bildiri şöyle:

"Biz, aşağıda imzası bulunan CHP il başkanları olarak, partimizin 32. olağan kurultayına giderken ülkemizin içinde bulunduğu kritik bir dönemden geçmekteyiz. Bu kritik dönemin atlatılması için CHP'ye ve genel başkanına büyük görev düşmektedir. Bugüne kadar bu görevi başarıyla yürüten sayın genel başkanımız Deniz Baykal ile bundan sonra da yola devam diyeceğimizi ve kendisine tam destek sunduğumuzu kamuoyuna saygıyla bildiririz."

Kaynak: AA

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title