İktisat Fakültesi Haberleri

İktisat Fakültesi haber, İktisat Fakültesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

İktisat Fakültesi - 20.12.2019
Marmara Ekonomi Kongresi 2019
Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nuran Cömert, bu yıl ilkini düzenledikleri "Marmara Ekonomi Kongresi"nin ekonomi konusunda saygın bir platforma dönüşmesini istediklerini belirterek, "Asıl sermayemizin doğal sermayemiz olduğunu göremedik.
İktisat Fakültesi - 12.12.2019
MHP'li Enginyurt: "Hiç kimse popülist politikaya milletvekilini alet etmesin"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz'un arabuluculuk sınavında aldığı not üzerinden eleştirildiğini dile getiren Enginyurt, "Bunun neresinde insaf var? 91 almak kolay mı? Ben iktisat fakültesi mezunuyum, iktisattan imtihan etseniz 10 bile alamam.
İktisat Fakültesi - 01.12.2019
Haftanın tarihine bakış
Cumhuriyet döneminin ilk kağıt paraları, 5 Aralık 1927'de tedavüle çıkarıldı.
İktisat Fakültesi - 26.11.2019
İranlı ekonomi uzmanı Leylaz: "Gösterilerin nedeni yolsuzluklar ve kötü yönetim"
İran'ın başkenti Tahran'daki Şehit Beheşti Üniversitesi İktisat Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Said Leylaz, ülkesindeki son protestoların hedefinin benzin zammı değil, yolsuzluklar ve kötü yönetim olduğunu söyledi.
İktisat Fakültesi - 21.11.2019
Milli Eğitim Bakanı Selçuk canlı yayında
"Atanamayan öğretmen"ler konusunda düşünceleri sorulan Selçuk, "600 bin, belki 700 bine yakın üzerinde eğitim fakültesi mezunu, fen edebiyat fakültesinden mezun olmuş, öğretmenlik formasyonu kursu almış, 'Ben de adayım' diyen kişiler... İletişim fakültesi, iktisat fakültesi mezunu yüz binlerce, idari birimlerle ilgili yüz binlerce mezunumuz var.
İktisat Fakültesi - 19.11.2019
Hamsili pilav tarifini, 50 yaşında okuduğu üniversitede anlatıyor
SİNOP'ta iktisatçı Engin Kan (50), öğrenim gördüğü Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu'nda, Karadeniz'e özgü hamsili pilav tarifini, üniversiteli arkadaşlarına uygulamalı olarak anlatıyor.
İktisat Fakültesi - 19.11.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 7
Üniversiteli Güleda, öldürüldü (2)CİNAYET ŞÜPHELİSİ ESKİ ERKEK ARKADAŞIIsparta'da Güleda Cankel'i öldüren şüphelinin, eski erkek arkadaşı Zafer P. (19) olduğu belirlendi.
İktisat Fakültesi - 14.11.2019
Aramco'nun halka arzı: Karbon kapitalizm genişlerken
Küresel piyasa oyuncularının zihinlerini son aylarda en fazla meşgul eden konulardan biri, hiç şüphe yok ki dünyanın en değerli petrol şirketi Suudi Aramco'nun uluslararası halka arz (IPO) sürecinin ne zaman başlayacağıydı.
İktisat Fakültesi - 26.10.2019
"Şehirlerin geleceği çocuklarla kurulacak"
Birleşmiş Milletler Çocuklara Yardım Fonu (UNICEF) Sosyal Politika Bölüm Başkanı Emre Üçkardeşler, "Şehirlerin geleceği aslında çocuklarla kurulacak.
İktisat Fakültesi - 26.10.2019
"Anadolu Üniversitesinde dijitalleşme üzerine yoğunlaştık"
Anadolu Üniversitesi (AÜ) İktisat Fakültesi tarafından "Her Yönüyle E-Ticaret" adlı panel düzenlendi.
İktisat Fakültesi - 24.09.2019
Polis memurunun uçak mühendisliği hayali gerçek oldu
Bu yolda gösterdiği çaba sonucu Ege Üniversitesi (EÜ) Havacılık Meslek Yüksekokulu Uçak Teknolojisi Bölümünden geçen yıl mezun olan Yavuz, süreçte iktisat fakültesi ve adalet meslek yüksekokulunu da bitirdi ve kalite yönetimi alanında yüksek lisans yaptı.
İktisat Fakültesi - 04.09.2019
"İran'da her yıl 10-20 milyar dolar sermaye dışarı gidiyor"
İran'ın önde gelen ekonomi uzmanlarından, Şehit Beheşti Üniversitesi İktisat Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Said Leylaz, İran'da 50 yıldan beri her yıl 10-20 milyar dolar sermayenin yurt dışına çıktığını belirterek, "Bu nedenle ne kadar üretirsek üretelim elde bir şey kalmıyor.
İktisat Fakültesi - 22.08.2019
Ticaret savaşları ve küresel sistemin geleceği
ABD ile Çin arasındaki 2008 küresel finans krizinin sonrasında şiddeti giderek artan bir şekilde devam eden ticaret savaşları, artık teknik detaylar arasına gizlenmiş adımlarla değil, açıktan verilen siyasi mesajlar ve meydan okumalarla ilerliyor.
İktisat Fakültesi - 18.08.2019
Ekonomi basınının "yıldızı" Güngör Uras, vefatının ilk yılında anılıyor
Verdiği örneklerle kendisini okuyan kitlenin ekonomik konuları rahatlıkla anlamasını sağlayan ekonomi yazarı Güngör Uras, vefatının birinci yılında özlemle anılıyor.
İktisat Fakültesi - 17.08.2019
Muhtar diplomaya doymuyor
ÇANAKKALE'nin Ezine ilçesine bağlı Köseler köyünde yaşayan, evli ve 2 çocuk babası Muhtar Mesut Çakmakçı (41), 2015 yılında Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi'nin 4 yıllık Kamu Yönetimi Bölümü'nden mezun oldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
İktisat Fakültesi Haberleri | İktisat Fakültesi Haber - Haberler - Sayfa 7 - İktisat Fakültesi haberleri, son dakika iktisat fakültesi haber ve gelişmeleri burada. Anadolu Üniversitesi ve ETB arasında paylaşım toplantısı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.11.2021 02:52:32. #1.15#

title