HABER: İkranur'un derede boğularak öldüğü belirlendi! Ancak incelenen elbiseleri cinayete kurban gittiğini işaret ediyor

İkranur'un derede boğularak öldüğü belirlendi! Ancak incelenen elbiseleri cinayete kurban gittiğini işaret ediyor

1 Temmuz 2020 09:56
İkranur'un derede boğularak öldüğü belirlendi! Ancak incelenen elbiseleri cinayete kurban gittiğini işaret ediyor

Giresun'da 5 gün önce kaybolan ve dün cansız bedeni evine 7 km mesafede dere içinde bulunan 7 yaşındaki İkranur'un otopsi raporuna göre derede boğularak öldüğü belirlendi. Küçük kızın boğulduğu deredeki su seviyesinin çok düşük olması, üzerindeki elbiselerinde derede sürüklenme ibaresinin olmaması cinayete kurban gittiği yönünde yorumlanıyor.

Haber Yorumları (49)
İLYAS S.: Şeriat gelse bunların hiç biri olmaz. Allahın Nizamı üstüne nizammı olur. Senin Kagıda karaladıgın insan yapımı Kuralların işte bu kadar işe yarar. Şeriat gelmeli ve bu Cani insanları ipe sarmalı.
NASIL KIYDINIZ BU YAVRUYA: nasıl, ne istediniz de boğdunuz?????? siz ne biçim yaratıklarsınız, şeytan bile daha mahsun kalır yanınızda . geberinnnn, adiler. küçük bir can ya, offfffffffffffffffffffffff
KING: ÖYLE BİR RUH HALİNDEYİZ Kİ HER ÇOCUK ÖLÜMÜNDE ''İNŞALLAH TECAVÜZ, CİNAYET VS. '' DEĞİLDİR DİYE TESELLİ BULMAYA ÇALIŞIYORUZ. NASIL LANET BİR ÇAĞA DÜŞTÜK YARABBİM?
İKRANUR: Melektin sen,seni kim ne için Öldürdüyse,TÜM INSANLIK UTANSIN,HALEN PARAZİTLER,BEYİNLERI VE KALBLERI KIRLENMIŞ,TOPLUMDA DOLAŞIYORLARSA,KANUN UTANSIN,HAYVANI NEFS TAŞIYAN,INTIKAM ALMAK için CAN KIYAN,MAPUSDE ÇÜRÜMELERİ LAĞZIM........KATILLERİN BU DÜNYADA YAŞADİKLARI MUDDETÇE CEHENNEMI YAŞATMAK LAĞZİM....Kötülük yapmak isteyen yapamasin....
TARSUSLU: 5 yaşında bir kız babası olarak boğazım düğüm düğüm gözlerim değil ama içim kan ağlıyor sürekli aklıma geliyor bende bir babayım çok zor çok zor kelimelerin bittiği yerdeyiz. ah güzel yavrular cennet meyveleri sizsiniz bu dünyanın neşesi sevinci en masumu en günahsızı dünya acımasızsa bu sizin suçunuz değil elvet herkes yaptığının hesabını tarifimi mümkün olmayan bi azapla verecek şüphesiz Allah herşeyi gören ve bilendir. yüce Rabbim anne babana yakınlarına sabır versin. artık kalbimizdesin ikra
KÖYÜ DELİSİ: Kâtil cenazede
MELEK ŞAHİN: Sizce katil kim
MELEK ŞAHİN: Katili biliyorsanız lütfen ihbar edin
SEVGİ: öyle bir ölsemöyle bir ölsem çocuklarsize hiç ölüm kalmasa :( iki gözumun çicegi İkra Nurum
SERHAT: Eğer cinayetse her kim yaptıysa Allah belasını versin.Nurlar içinde yatsın Allah ailesine sabırlar versin.
OZCAN: Kadin cocuk katillerine idam idam idam tek care bu haydi turkiye cesaret
TELESKOP: Kucucuk bir cocuk evinden o kadar uzaga gitmezde gidemezde. Hem o dere resimdeki ve haberdeki gibi sig ise o kadar uzaga suruklenmez eger sel falan olmadiysa. Kesin cinayete kurban gitmistir.
MADE İN PAKİSTANİ: kesin pakistani yaptı derler
GURBETCO: Allah rahmet etsin nur icinde yatsin acili ailesine sabir versin cok aci ve zor bir durum
AKÇAABATLISELÇUK: Her şey olabilir , cinayet ve ya derede derin yer varsa boğulma . ALLAH ailesine sabır versin , Çoçukları Yanlız bırakan aileler suçlu hataladır
ANNE: Ya da birilerinin görmemesi gereken bir pisliğini görmüştür. Geçtiğimiz aylarda da aynı manzarayla karşılaşmıştık. O pisliği anne ve babasına teslim edin. Ligme liğme edilsin.
FATMA: Yazik hayallerini yasayamayan kucucuk bir cocuk daha aileler kucuk yerleri cok emin goruyolar cahillik
HAKAN: Kim öldürdüyse suçludur ama bunu çoğu aile yapıyor aileler şu yaştaki çocukları niye yalnız bırakıyorlar hiç yanlarından ayrılmamaları gerek yapma çocuk takip etmek zor geliyorsa.
XXX: evlatlarınızı yanınızdan ayırmayın. . .
DOGACİ: Oy kuzum nasilda guzelmissin mekanın cennet olsun sana kiyanlar in elleri kırılsın .
0131: önce 1 km, sonra 4 km simdi 7 km oldu. . . yarinda büyük ihtimalle sinir ötesinde olacak. . neyse. . Rabbim ailesine sabir versin. . IDAM . . . . . sart. . . . .
KADİR: İnş Cinayet ve yine bi tecavüz vakası ile karşılaşmayız. Dere su seviyesi düşük ama belki düştü kafayı vurup bayılmış sonra da boğulmuş olabilir.
KING: OTOPSİDE BİR BULGUYA RASTLANMADI DİYOR SEN BURADAN GAZEL OKUYORSUN! CEHALET NE BELA BİR ŞEY EY ALLAHIM
.....: Kucuk yerler oldugu icin gerceklerin medyadan gizlendigini dusunuyorum hep.Bir sure sonra katili yakalayacaklar,mahkemelerde uzun surer ,o zamana kadarda insanlar olayi unutur.
FB: İDAM ŞART. . . NE DİYOR ŞERİAT KISASA KISAS!!!
HAYDAR: anasını tutuklayın.
......: Kediler bile yavrularını kenarda oturup takip ederler. İnsanları anlamıyorum. Çocuklarımızı lütfen gözümüzün önünden ayırmayalım. Allah ailesine sabır versin.
HAKAN: Yorumlara bakıyorumda bu devirde kimse çocuğunu yanından ayırmasın deniyor 50 sene evvel mahallelli tanıdığı ve ya tanımadığı çocuğa sahip çıkardı bu ve bunun gibi olaylara şahit olmazdık şimdi ne olduda bu toplum bu hallere geldi lütfen bu kanayan yarayı masaya yatırıp toplum olarak çözmemiz lazım yoksa bu devran böyle yürümezz
ANKARALI: Sapıklık veya hırsızlık yoksa tanık olduğu gördüğü bir durumun ortaya çıkma korkusuyla bu cinayet işlenmiş olabilir yapanın Allah binbir türlü belasını versin
ADALET: Sabir Allahtan bela istemek olur Hz Allah dayanma gücü versin zaten Cocugun öldükten sonra Hayatin bir anlami kalmiyor yasayan bir Ölüsün dementir diger Cocuklarina düsünerek yasamaktir. Ins Hz Allah böyle insanlari cezasiz birakmaz ins Cinayet degildir keske hep gözümüzün önünde olsalar.
MİSAFİR: Zaman kötü zaman çocuğunu hernerede olursa olsun gözünün önünden ayırmayacaksın.
SİVASLI İBOCAN: Şayet bu çocuğun öldürüldüğü kesinleşirse, katil o bölgeden biridir. . İnsanlık için, ALLAH için, kendi evladının başına gelmiş gibi o caniye ömür boyu hapis, ÇÜNKİ İDAM YOK, verilmesi için karar vermek zorundalar. . Adalet lafını gevelemeyin. . .
PİXİE: Bu devirde çocuklarınızı bir saniye bile gözünüzün önünden ayırmayınız!!!!Bitti
HA: Yeter artik dayanamiyoruz kiyamet kopsada kurtulsak bu igrenc insanlarla ayni havayi solumak istemiyoruz
MERYCYN19: vallahi idam olmadıkça bu pislik bitmez daha kaç masum ölecek. daha kaç annenin yüreği yanacak illa dünyaya meteor çarpması mı gerekiyor)
VATANDAS: Herkes idam istiyor bu idam kanunu niye yok idam olmasa daha cok cinayet ve tecevuzler cikar
VATANSEVER: İDAM GELMEDEN BU ÜLKE NE DÜZELİR, NE BUNLARI İLK YA DA SON DEFA DUYARIZ.
YAV HE HE: idam çözüm değil, ayrıca idam geldi diyelim, sonra sana iftira atıldı, idam edildin, sonra suçsuz olduğun ortaya çıktı? nolcak?? geçmiş olsun. . . idam gelirse bir sürü suçsuz insana yazık olur.
ERDAL: Allah Ailesine sabırlar versin. Mekanı Cennet OLSUN. ZALİMLER İÇİN YAŞASIN CEHENNEM.
TALİP: Buna yürek dayanmaz söyliyeck bir şey bulamiyorum. ??????
TÜRK: Millete ceza yazmak için kamera takılacağına suçu önlemek suçluları bulmak için mahallelere köylerde belirli noktalara kameralar takılsın. Okulun önünden motor çalınıyor orada bile kamera bi halta yaramıyor ve polis suçluyu bulamıyor. Ama anlaşılan ceza yazmak daha tatlı geliyor.
YOU: para lazım birine anladın sen
SADECE İNSAN: Mobeseler trafik kurallarını ihlal eden kazaya sebep olan insan hayatını tehlikeye sokan canileri bulmakta, trafik düzenini sağlama da ve bunların üstüne senin belirttiğin konularda da hırsızlık cinayet vb. kayıtlar incelenip bulunuyor, ama sen ne alaka ise kurala uymayıp trafik cezası yemişsin ve gelip burda afra tafra yapıyon, sonra heryerde kamera olsun demişsin keşke olsada senin gibi trafikte kural tanımazlar daha sıkı denetlense ozaman daha çok ceza yersin demedi deme. benim yorumlamam buk
TÜRK: SADECE İNSAN bak şimdi 1-ben hayatımda ceza yemedim 2 Emniyet kemeri ve maske takan birisiyim. 3 -Hız kurallarına uyan birisiyim. 4- Yayalara öncelik veren birisiyim. 5-Büyük şehirde yaşayıp her yerde kamera var diyosun. Benim iki tane motorum bir tane bisikletim çalındı ama bulunamadı. NORMAL illerin ilçelerinde sokaklarda kamera olması gerekiyor. Birisi gelip birikimini hoplattığı zaman ve bulunamadığı zaman demek istediğimi anlarsın. veya bu tür cinayetler.
MURAT: 7 yaşında kızım var Allah böyle acı göstermesin kimseye ailesine sabırlar dilerim.
DURSUN ALİ: Herkes idamın gelmesini istiyor ve idam gelmiyorsa ortada acahip bir durum var. Allah aşkına başkanlık sistemi ile yönetilen bir ülkeyiz, yani çok mu zor idamı getirme, bir kararnameye bakar herşey. Bende kısaslı idam cezasını canıgönülden isteyenlerdenim.
SERKAN ŞEN: allahım çok üzülüyorum. . . kahr oluyorum. . melek oldun kuzum:((((((((((((((((((
ALİ: Idam gelmesinden sonra ne terör biter nede böyle cinayetler, kanunlar suçluyu değil mağduru savunsun, kıravat taktı diye indirim yapılmasın
DELİ OĞLAN...: ALLAH ım Ana Babasına ve kalanlarına sabırlar versin. . . İNŞALLAH. . .
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Şu an buradasınız: İkranur'un derede boğularak öldüğü belirlendi! Ancak incelenen elbiseleri cinayete kurban gittiğini
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 11.8.2020 06:14:18. #1.14#
title