İkiz Kardeşlerin Doğum Günü Mutluluğu

İkiz Kardeşlerin Doğum Günü Mutluluğu

29.02.2016 23:03 | Son Güncelleme: 29.02.2016 23:03

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : İkiz çocukların doğum günlerinin kutlanması İkizlerin pasta üzerindeki mumları üflemesi Şükrü ve Enes kardeşlerin açıklamaları Baba Ahmet Kesen'in konuşması İkiz kardeşlerin doğum günü mutluluğu Ordu'da 16 yaşına giren Şükrü ve Enes Kesen kardeşler, 29 Şbat'ta doğmaları nedeniyle 4 sene aradan sonra 4. yaş günlerini kutladı Ordu'da ikiz kardeş Şükrü ve Enes Kesen (16), 4 senenin ardından 4. kez doğum günlerini kutladı.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ :

İkiz çocukların doğum günlerinin kutlanması

İkizlerin pasta üzerindeki mumları üflemesi

Şükrü ve Enes kardeşlerin açıklamaları

Baba Ahmet Kesen'in konuşması

İkiz kardeşlerin doğum günü mutluluğu

Ordu'da 16 yaşına giren Şükrü ve Enes Kesen kardeşler, 29 Şbat'ta doğmaları nedeniyle 4 sene aradan sonra 4. yaş günlerini kutladı

Ordu'da ikiz kardeş Şükrü ve Enes Kesen (16), 4 senenin ardından 4. kez doğum günlerini kutladı.

Korgan ilçesinde yaşayan Kesen kardeşler, 29 Şubat'ın takvimde dört yılda bir yer alması dolayısıyla uzun bir aradan sonra doğum günlerini kutlamanın mutluluğunu yaşadı.

Baba Ahmet Kesen, çocuklarına bir kafeteryada sürpriz doğum günü kutlaması yaptı. Babalarına teşekkür eden Şükrü ve Enes Kesen kardeşler, sınıf arkadaşlarının da doğum günlerini kutladığını belirtti.

Baba Kesen, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 16 yaşındaki çocuklarının mutlu günlerine 4. kez ortak olduklarını söyledi.

İkiz çocuklarının hayata 45 gün erken "merhaba" dediğini anlatan Kesen, "Çocuklarımız 45 gün erken doğdu. Şükrü 1 kilo 100 gram, Enes ise 1 kilo 200 gram ağırlığında dünyaya geldi. 15 gün kuvözde yaşam mücadelesi verdiler. Allah'a şükürler olsun çocuklarım hayata tutundu ve bizler için neşe kaynağı oldu" dedi.

Kesen, çocuklarının yaş günlerinin 29 Şubat'a denk gelmesinin farklı olduğunu belirterek, "Onlar bizim için çok özel. Çünkü 4 yılda bir gelen 29 Şubat'ta doğdular. Ayrıca Beyza ve Zehra isimli iki kız çocuğumuz daha var" diye konuştu.

İkiz Kardeşlerin Doğum Günü Mutluluğu
İkiz Kardeşlerin Doğum Günü Mutluluğu
İkiz Kardeşlerin Doğum Günü Mutluluğu

Kaynak: Anadolu Ajansı

Manşet

Haberler

Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: İkiz Kardeşlerin Doğum Günü Mutluluğu - Ordu
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.10.2020 23:44:40. #1.14#
title