İkinci festa 2200 bisiklet festivali için protokol imzalandı

İkinci festa 2200 bisiklet festivali için protokol imzalandı

04.07.2019 13:39 | Son Güncelleme: 04.07.2019 13:40
İkinci festa 2200 bisiklet festivali için protokol imzalandı

Bu sene ikincisi düzenlenecek olan Festa 2200 bisiklet festivali için Develi Belediyesi ile Kayseri Bisiklet Derneği arasında düzenlenen protokol Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar'ın makamında imzalandı.

Yüzlerce bisiklet tutkununun hep beraber pedal çevireceği festival 25-28 Temmuz tarihleri arasında yapılacak. Festa 2200 bisiklet festivalinin Develi'de bisiklet kullanımının yaygınlaşması için önemli bir etkinlik olacağını belirten Cabbar Başkan "Artan çevre ve trafik sorunlarına önemli bir alternatif olan bisiklet kullanımını teşvik etmek için ilçemize gelecek misafirlerimizi en güzel şekilde ağırlamak için elimizden gelen desteği vereceğiz" açıklamalarında bulundu. Kayseri Bisiklet Derneği Başkanı Ömer Duldargil ve Develi Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü Başkanı hemşerimiz Aslı Azman gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı Cabbar Başkan'a teşekkürlerini iletti.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title