İki Otomobil, Bir Cip Çarpıştı: 6 Yaralı

İki Otomobil, Bir Cip Çarpıştı: 6 Yaralı

Denizli'de iki otomobil ve bir cipin karıştığı kazada, can pazarı yaşandı.

İki Otomobil, Bir Cip Çarpıştı: 6 Yaralı

Denizli'de iki otomobil ve bir cipin karıştığı kazada, can pazarı yaşandı. Kazada 6 kişi yaralandı.

Kaza, bugün saat 18.00 sıralarında, Denizli-Honaz Karayolu Karakurt Mahallesi'nde meydana geldi. Sürücüsünün kimliği henüz tespit edilemeyen Denizli'den Honaz yönüne giden 20 ATL 14 plakalı otomobil, karşıdan gelen Özkan Çelik (46) yönetimindeki 20 H 2781 plakalı otomobil ile Mesut Hakan Kubilay'ın (38) kullandığı 35 MJB 49 plakalı cipe çarptı.

Çarpışmanın şiddetiyle kırılan ön camdan yol kenarındaki tarlaya fırlayan kimliği henüz tespit edilemeyen otomobil sürücüsü ile yanındaki arkadaşları Mesut Tarhan (31) ve Mustafa Demirhan (34), diğer aracın sürücüsü Özkan Çelik ile yanındaki arkadaşları Süleyman Baştürk (22) ve Kazım Türkbay (29) yaralandı. Cip sürücüsü Kubilay şans eseri kazayı yara almadan atlattı.

Otomobilerde sıkışan yaralılardan Türkbay ile Demirhan AKS 110 ekipleri tarafından yaklaşık yarım saatlik bir çabayla sıkıştıkları yerden kurtarıldı. Yaralılar ambulanslarla Servergazi ve Denizli Devlet Hastaneleri ile Pamukkale Üniversitesi Hastanesi'ne kaldırılarak, tedaviye alındı. Üzerinden kimliği belirtir belge çıkmayan yaralı otomobil sürücüsünün durumunu ağır olduğu Pamukkale Üniversitesi Hastanesi'nde yoğun bakımda tutulduğu öğrenildi.

Kazayla ilgili soruşturmanın sürdüğünü bildirdi.

Kaynak: DHA