İki Grup Arasındaki Kavga Hastanede de Sürdü: 1'i Polis 11 Yaralı

İki Grup Arasındaki Kavga Hastanede de Sürdü: 1'i Polis 11 Yaralı

İzmir'in Bergama İlçesi'nde, iki aile arasında çıkan kavgada yaralanan 4 kişinin yakınları hastanede karşılaşınca ortalık kangölüne döndü.

İki Grup Arasındaki Kavga Hastanede de Sürdü: 1'i Polis 11 Yaralı

İzmir'in Bergama İlçesi'nde, iki aile arasında çıkan kavgada yaralanan 4 kişinin yakınları hastanede karşılaşınca ortalık kangölüne döndü. Acil servisteki bekleyiş sırasında belinden kesme av tüfeğini çıkaran bir kişi karşı tarafa ateş açınca 6 kişi daha çeşitli yerlerinden yaralandı. İhbar üzerine gelen polis ekiplerinden bir memuru da iki grubu ayırmak isterken göğsünden bıçakla yaralandı.

Olay, bugün saat 20.00 sıralarında, Bergama İzmir Karayolu Küçükkaya Köyü'ndeki bir restoranda meydana geldi. Restoranı işleten aile ile arasında bilinmeyen bir nedenle husumet bulunan bir diğer aile arasında silahlı kavga çıktı. 4 kişinin yaralandığı olaya jandarma ekipleri mürdahale ederken, yaralılar sağlık ekiplerince Bergama Dr. Faruk İlker Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. İki tarafın yakınları da hastaneye gelerek acil serviste beklemeye başladı.

Acil serviste bekleyen kimliği belirsiz 1 kişi, belinden çıkardığı kesme av tüfeği ile karşı tarafa ateş açtı. Açılan ateş sonucu 6 kişi yaralanırken, silah sesleri üzerine dehşete kapılan acil servis çalışanları kendilerini odalara ve tuvaletlere kitledi. Hastanede bulunan güvenlik güçleri takviye ekip istedi, olaya müdahalede bulundu. Müdahale esnasında polis memuru 35 yaşındaki Oktay Atıcı, göğsünden bıçakla hafif bir şekilde yaralandı. Gelen destek ekipleri iki tarafın yakınlarını dışarı çıkardı, hastane çevresinde geniş güvenlik önlemi alındı. Durumu ağır olan 3 yaralı çevre hastanelere sevk edildi. 6 kişinin gözaltına alındığı olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü belirtildi. - İzmir/ Bergama

Kaynak: DHA