İki Çocuğu Eşine Verildi

03.10.2007 09:55 | Son Güncelleme: 03.10.2007 09:55
İki Çocuğu Eşine Verildi

Kötü Anne Olmakla Suçlanan ve Dengesiz Tavırlarıyla Dikkat Çeken Pop Yıldızı Spears'ın Çocuklarının Velayeti Eski Eşi Federlin'e Verildi..

KÖTÜ ANNE OLMAKLA SUÇLANAN VE DENGESİZ TAVIRLARIYLA DİKKAT ÇEKEN POP YILDIZI SPEARS'IN ÇOCUKLARININ VELAYETİ ESKİ EŞİ FEDERLİN'E VERİLDİ..

Müzik hayatı kadar yarattığı skandallarla gündeme gelen ABD'li pop yıldızı Britney Spears, uygunsuz yaşantısının cezasını çocuklarının velayetini kaybederek ödedi.

Ekim 2004'te Kevin Federline ile evlenen Spears, 30 Temmuz 2006'da boşandığı eski eşiyle oğulları iki yaşındaki Preston ile bir yaşındaki Jayden James'ın ortak velayetini almıştı. Ancak Federline daha geniş bir velayet hakkı elde etmek amacıyla mahkemeye başvurmuştu. ABD'nin Los Angeles kentinde görülen davada yargıç 'Mahkemenin yeni bir kararına kadar eski eş Kevin Federline'ın çocukların velayet hakkını elinde bulunduracağını' açıkladı. Yargıç Gordon, dengesiz tavırlarıyla dikkat çeken ve basının kötü bir anne olmakla suçladığı ünlü yıldızın, çocuklarının velayet hakkını kaybetmemesi için haftada bir alkol ve uyuşturucu testi yaptırmasına karar vermişti.

Kaynak: Gecce

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title