İkbal, Ankara Ve İstanbul'da Açtığı Yeni Restoranlarıyla Büyüyor
Haberler » Güncel » İkbal, Ankara Ve İstanbul'da Açtığı Yeni Restoranlarıyla Büyüyor - Haber

İkbal, Ankara Ve İstanbul'da Açtığı Yeni Restoranlarıyla Büyüyor

İkbal şimdi de Ankara ve İstanbul'da açtığı iki yeni restoranla lezzet tutkunlarına ulaşacak.

İkbal, Ankara Ve İstanbul'da Açtığı Yeni Restoranlarıyla Büyüyor

Geleneksel lezzetin tek adresi olmaya aday İkbal Restoranları, 'deki büyümesini sürdürüyor. Şimdi de, Ankara'da Nata Vega Outlet ve 'da Perla Vista AVM'de açtığı yeni restoranıyla lezzet tutkunlarına ulaşacak.

Et ürünleri ve restoranlarıyla sektörüne katmadeğer, tüketicisine lezzet sunan İkbal, yeni açtığı İkbal restoranları ile müdavimlerine; kahvaltı alternatifleri, et ürünleri ve sulu yemek menüsünü 100 metrekare alanda, 10 kişilik ekibiyle sunacak. İkbal'in bu yeni restoranı, özel menüleri ve profesyonel kadrosuyla her gün 10:00 – 22:00 arasında hizmet verecek.

1900'lü yıllardan gelen lezzet

1900'lü yıllardan bugüne uzanan bir öykünün sahibi olan İkbal, yemek kültürünü kurucuları Salim Usta'dan bu yana devam ettiriyor. Yemek sanatını Yıldız Sarayı'nda aşçı yardımcılığı yaptığı sırada öğrenen ve yemeklerinin şöhreti kısa zaman içinde büyüyerek geniş kitlelere yayılan Salim Usta'nın yarattığı bu geleneksel tatlar şimdi de İkbal

Restoranları'nda aynı başarıyla devam ediyor.

İkbal, geleneksel yemekler için ortak lezzeti yakalayabilmek ve müşteriye en iyi tatları sunabilmek üzere aşçılarını, Afyon'da üç günlük bir eğitime de tabi tutuyor.

Kaynak: Bültenler

Manşet

Haberler