İhsan Şenocak Haberleri

İhsan Şenocak haber, İhsan Şenocak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

İhsan Şenocak - 24.05.2015
'Büyük Ayasofya Yürüyüşü"
Sultanahmet Meydanı'nda toplanan çeşitli sivil toplum kuruluşlarının üyeleri, Ayasofya Camisi'nin yeniden ibadete açılması talebi ve Mısır'da darbeyle görevinden uzaklaştırılan Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi'nin idama mahkum edilmesine tepki için yürüyüş yaptı.
İhsan Şenocak - 18.05.2015
Mursi Hakkındaki İdam Kararına Tepkiler
Türkiye'nin önde gelen alim, yazar, fikir adamı ve kanaat önderleri, Mısır'da darbeyle görevinden uzaklaştırılan seçilmiş Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi ve diğer darbe karşıtları hakkında verilen idam kararını, ortak bildiri ile kınadı.
İhsan Şenocak - 10.01.2015
Interpol'ün, Karadavi Hakkında Kırmızı Bülten Çıkarması
Bir grup bilim insanı, gazeteci ve yazar, Dünya Müslüman Alimler Birliği Başkanı Yusuf el Karadavi'yi yalnız bırakmayacaklarına dair bildiri yayımladı Bildiriden: "Uluslararası güçlerin baskılarına karşı direnen Katar yönetimince himaye edilmekteyse de, duyarlı Müslüman yöneticiler ve Türkiye Cumhuriyeti.
İhsan Şenocak - 20.10.2014
Cami ve Gençlik Konferansı
Camiler ve Din Görevlileri Haftası nedeniyle "Cami ve Gençlik" konulu konferans verildi.
İhsan Şenocak - 13.05.2014
Necip Fazıl, Bayburt'ta Anıldı
Bayburt'ta, yazar şair Necip Fazıl Kısakürek için anma programı düzenlendi.
İhsan Şenocak - 20.04.2014
Kutlu Doğum Haftası Etkinliği
Muş'ta Anadolu Gençlik Derneğince Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında "Hz. Peygamber, din ve samimiyet" konulu konferans verildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
İhsan Şenocak Haberleri | İhsan Şenocak Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - İhsan Şenocak haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. İhsan Şenocak kimdir, hayatı ve biyografisi. Cnr Kitap Fuarı Engelleri Aşacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 31.7.2021 18:18:11. #1.15#

title