İha, Kütahya'da 15 Temmuz Sergisi Açtı
Advertisement

İha, Kütahya'da 15 Temmuz Sergisi Açtı

15.07.2018 15:27 | Son Güncelleme: 15.07.2018 15:27
İha, Kütahya'da 15 Temmuz Sergisi Açtı

Kütahya’da İhlas Haber Ajansı (İHA) ve Kütahya Belediyesinin işbirliğiyle 15 Temmuz darbe girişiminin ikinci yıl dönümünde ’Oradaydık, unutmadık, unutturmadık’ isimli fotoğraf sergisi açıldı.

Kütahya'da İhlas Haber Ajansı (İHA) ve Kütahya Belediyesinin işbirliğiyle 15 Temmuz darbe girişiminin ikinci yıl dönümünde 'Oradaydık, unutmadık, unutturmadık' isimli fotoğraf sergisi açıldı.

İHA muhabirlerinin, Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması tarafından gerçekleştirilen 15 Temmuz hain darbe girişimi sırasında çektikleri fotoğraflar, Kütahya'da da sergilendi. Sergi, Kütahya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, AK Parti Kütahya milletvekilleri İshak Gazel ve Ceyda Çetin Erenler ile Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Hava Er Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Bülent Tatkan, AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, bazı protokol üyeleri ve vatandaşların katılımıyla açıldı.

Vali Nayir ve beraberindeki heyete, İHA Kütahya temsilcisi Hüseyin Efe tarafından fotoğraf sergisiyle ilgili bilgi verildi. AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş ve AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel, fotoğraflardan çok etkilendiklerini belirterek, İHA'ya bu çalışmasından dolayı teşekkür etti.

Sergiye vatandaşların ilgisi de yoğun oldu. - KÜTAHYA

İha, Kütahya'da 15 Temmuz Sergisi Açtı

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Manşet Haberler

title