İğrenç Görünüyorsun Yorumlarına Meydan Okudu - Haberler
Haberi Paylaş

İğrenç Görünüyorsun Yorumlarına Meydan Okudu

İğrenç Görünüyorsun Yorumlarına Meydan Okudu

Sosyal medyada cildi hakkında nefret dolu yorumlara maruz kalan Em Ford, sosyal medyanın algılar üzerindeki etkisini vurgulamak için bu güçlü filmi hazırladı.

Sosyal medyada cildi hakkında nefret dolu yorumlara maruz kalan Em Ford, sosyal medyanın algılar üzerindeki etkisini vurgulamak için bu güçlü filmi hazırladı. Yüzü hakkında yüz bin yorum alan Ford, “Geçen yıl cildimde sorunlar baş gösterdiğinde kendimi saklanır vaziyette buldum. Görüntümün sosyal medyaya uygun olmadığını hissettim. Sonra, nasıl ne neden böyle hissettiğimi düşündüm” diyor. Yaptığı filmde, önce lekeli cildini ve bu haline gelen yorumları gösteriyor Ford. Ardından yoğun bir makyajla pürüzsüz bir cilde kavuşuyor ve bu haliyle aldığı olumlu yorumları paylaşıyor. “Mükemmelliğin yanlış görüntülerini gördükçe, kendimizi gerçekçi olmayan güzellik standartlarına göre mukayese ediyoruz. Oysa kaçırdığımız bir şey var: Böyle güzeliz!” yorumunu yapıyor.

Hastane.com.tr - Son Dakika Haberleri

Ford, Sağlık, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title