Igor Tudor, Sneijder'i Trabzonspor Maçında Oynattığı İçin Pişman Oldu

Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor, Josue'nin yerine ilk 11'e yazdığı Sneijder'in gösterdiği performansı görünce hayal kırıklığına uğradı.

Igor Tudor, Sneijder'i Trabzonspor Maçında Oynattığı İçin Pişman Oldu

Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor, Sneijder'ın Trabzon'da sergilediği performansı beğenmedi. Spor Toto Süper Lig'de Trabzonspor'a mağlup olan Galatasaray'da Teknik Direktör Igor Tudor karşılaşma öncesinde verdiği Wesley Sneijder kararından pişman oldu.

SNEİJDER'İ GÖRÜNCE PİŞMAN OLDU

Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor, Sneijder'ın Trabzon'da sergilediği performansı beğenmedi. Hollandalı yıldızın görev istemesi üzerine ilk 11'e Josue yerine Sneijder'ı yazan Hırvat teknik adam, bu kararını değiştirdiğine pişman oldu.

HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRADI

Sneijder'ın yeteri kadar sorumluluk almayıp savunmaya da yardım edemediğini düşünen Tudor, bunu net şekilde yardımcıları ile paylaştı. Maçtan önce ' Büyük oyuncular, büyük maçlarda ortaya çıkar' sözleri ile Sneijder'ı kast eden Tudor, Hollandalı yıldızın futbolu sonrasında hayal kırıklığına uğradığı isimlerin başına Wesley Sneijder'ı yazdı.

"AYRILMA DÜŞÜNCEM YOK"

Wesley Sneijder geçtiğimiz günlerde Galatasaray'dan ayrılacağı yönündeki iddialara da yanıt verdi. Hollandalı yıldız, "Burada yaşıyorum ve Türkiye'yi çok seviyorum. Ailem de burada çok mutlu. 4 senedir burada top oynuyorum. Amacımız bu sezon ligde çıkabileceğimiz kadar yukarıya gidip toplayabileceğimiz tüm puanları almak. Gelecek sezon Avrupa'da mücadele etmek istiyoruz. Hiçbir zaman buradan ayrılmak gibi bir düşüncem olmadı. Bu tip dedikodular nereden çıkıyor bilmiyorum ama kaynakları ben değilim'' diye konuştu.