Iğdır: Iğdır'da Trafik Kazası

Iğdır: Iğdır'da Trafik Kazası

Iğdır'ın Tuzluca İlçesi Kaymakamı Ali İpek ile 3 İl Genel Meclisi Üyesinin İçerisinde Bulunduğu Otomobilin Uçuruma Yuvarlanması Sonucu Meydana Gelen Kazada, Araçtakiler Kazayı Hafif Sıyrıklarla Atlattı.

Iğdır: Iğdır'da Trafik Kazası

Iğdır'ın Tuzluca İlçesi Kaymakamı Ali İpek ile 3 il genel meclisi üyesinin içerisinde bulunduğu otomobilin uçuruma yuvarlanması sonucu meydana gelen kazada, araçtakiler kazayı hafif sıyrıklarla atlattı.

Edinilen bilgiye göre, Kaymakam Ali İpek, Köylerin Altyapısını Destekleme Projesi çalışmalarını yerinde incelemek üzere İl Genel Meclisi üyeleri Fahrettin Ayna, Remzi Tosun ve Mehmet Baldız ile Civanlı grubundaki köyleri geziye çıktı. Dönüş yolunda Kaymakam İpek ve 3 il genel meclisi üyesinin içerisinde bulunduğu, Kemalettin Demir idaresindeki 76 AA 103 plakalı otomobil, saat 18.00 sıralarında Uğurca Köyü yakınlarında yolun buzlu olması sebebiyle uçuruma yuvarlandı. Kaza sonucu araçta hasar meydana gelirken, Kaymakam İpek ile il genel meclisi üyeleri Fahrettin Ayna, Remzi Tosun ve Mehmet Baldız Tuzluca Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. İl Genel Meclisi Üyesi Mehmet Baldız'ın başından hafif şekilde yaralandığı belirlendi. Tedavisi yapılan Mehmet Baldız ile diğer il genel meclisi üyeleri ve Kaymakam İpek, yapılan ilk kontrollerin ardından herhangi bir rahatsızlıklarının olmadığı belirlenerek taburcu edildi.

Kaynak: İHA