İfade Vermeye 20 Korumayla Geldi

İfade Vermeye 20 Korumayla Geldi

Son Günlerin Olay İsmi İsmail Türüt, 20 Koruma ve Hummer Cip ile İfade Vermeye Geldi. Türüt'le Birlikte İfade Vermeye Gelen Bir Diğer İsim de Ozan Arif'ti. Türüt, Hangi Suçlamadan İfade Verecek?

İfade Vermeye 20 Korumayla Geldi
19.09.2007 17:31 | Son Güncelleme: 19.09.2007 17:31

'Plan yapmayın plan' şarkısına Youtube'ta uyarlanan kliple ilgili haklarında soruşturma başlatılan Karadenizli Şarkıcı İsmail Türüt ve söz yazarı Ozan Arif ifade vermek üzere Sultanahmet'teki İstanbul Adliyesi'ne geldi. Türüt'ün korumalarının görüntü alan basın mensuplarına engel olmaya çalışması nedeniyle taraflar arasında arbede çıktı.

Karadenizli Şarkıcı İsmail Türüt ve söz yazarı Ozan Arif, 'Plan yapmayın plan' şarkısına Youtube'ta uyarlanan kliple ilgili açılan soruşturma kapsamında ifade vermek üzere İstanbul Adliyesi'ne geldi. Türüt ve Arif'in adliyeye geleceğini haberini alan ve aralarında Kurtlar Vadisi'nin 'Abidin' karakterli oyuncusu Abidin Yerebakan'ın da bulunduğu destekçileri adliye kapısında beklemeye başladı.

Türüt ve söz yazarı Arif bir süre sonra aynı araçta İstanbul Adliyesi'ne geldi. Türüt'ün Hummer cipinden inmesi sırasında korumaları ünlü türkücünün etrafında etten duvar ördü. Türüt'ün korumaları bu sırada görüntü almak isteyen basın mensuplarına engel olmaya çalıştı. Basın mensuplarıyla, korumalar arasında arbede yaşandı. Türüt korumalarının arasında adliyeye giriş yaptı. Türüt ve söz yazarı Arif'in cumhuriyet savcısı Nurten Altınok'a ifade verdiği öğrenildi.

Kaynak: Gecce

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title