İçkiden Vazgeçemedi

İçkiden Vazgeçemedi

Hollywood'un En Yaramaz Kızlarından Biri O... Yeteneğinden Çok, Çalkantılı Hayatı ve Alkole Düşkünlüğüyle Gündemde Yer Alan Lindsay Lohan, Geçtiğimiz Yıl Bu Kötü Gidişe Bir Son Vermeye Niyetlenmişti.

İçkiden Vazgeçemedi

HOLLYWOOD'UN EN YARAMAZ KIZLARINDAN BİRİ O... YETENEĞİNDEN ÇOK, ÇALKANTILI HAYATI VE ALKOLE DÜŞKÜNLÜĞÜYLE GÜNDEMDE YER ALAN LİNDSAY LOHAN, GEÇTİĞİMİZ YIL BU KÖTÜ GİDİŞE BİR SON VERMEYE NİYETLENMİŞTİ.


Üç ay boyunca Eva Mendes ve Kirsten Dunst gibi ünlü isimlerin de tedavi gördüğü Utah'taki Cirque Lodge Rehabilitasyon Merkezi'ne yatan Lohan, çıktıktan sadece 46 gün sonra gece hayatına geri döndü.


Tedavisi için tam 315 bin dolar harcayan Lohan, klinik sonrasında yapımcılardan teklif alamayınca dara düştü. Bu süreçte annesi Dina Lohan'ın desteğiyle ayakta durabilen genç aktrisin arkadaş kurbanı olduğu söyleniyor. Birkaç yıldır küs olduğu babası Michael Lohan'la da tedavi sürecinde barışan Lindsay Lohan, tedaviden aylar sonra yeni filmi 'Dare to Love Me Soon'un çekimlerine başlayacak. Ancak yapımcılar, güzel yıldızın yine alkolün pençesine düşmesinden korkuyor.

Kaynak: Gecce