İçeriden Kıyıdan Konuşmalar Kitabı - Haberler
Haberi Paylaş

İçeriden Kıyıdan Konuşmalar Kitabı

Haberler.Com - Haberler | Güncel
İçeriden Kıyıdan Konuşmalar Kitabı

İçeriden Kıyıdan Konuşmalar Kitabı kitabının yazarları, yayınevi, baskı tarihi ve diğer tüm bilgileri. İçeriden Kıyıdan Konuşmalar Kitabı kitabının kısa özeti.

Aslında insan kalbini sarmamalı, hükmü bir gün süren gazete kağıtlarına. Dönen rotatife kaptırmamalı insan ince sözü, kırılgan cümleyi. Ama ben yaptım; içimin en kuytusundan geçenleri bazen, gazetelere yazdım. Belki de sırf bu yüzden hiçbir zaman gerçekten köşe yazarı olamayacaktım. Hep "başka bir şey" olarak kalacaktım.

Ama bu yazılar yüzündendir, hiç hesapta yokken, bir gazete, bir sabah, birilerinin kalbine değdi. Yazanın içerisinden uçuşup gelen, atlayıp, konup bir gazete sayfasına, sizin de içinize sızdı. Bunlar işte, o yazılar. Bunlar, İçeriden yazılanlar...

Buzdolabı kapaklarına, işyeri masalarının kenarına asılan, insanlardan insanlara postalanan, hatta "Kıyıdan" köşesinden çıkıp insanlar arasında dolaşırken kimi zaman sahibini kaybeden. Bazen sizi tam da beklenmedik bir yerde yakalayıp yaşatan, hatta bazen size işi astırmayı bile becerebilen... Kimi kez tutup kolunuzdan çocukluk fotoğraflarınıza götüren, orada bırakıveren. Bazen kararlar aldıran, hatta bazılarına ülkeler aşırtan. Bunlar, o yazılar.

(Tanıtım Yazısı'ndan Alıntı)

Yazar: Ece Temelkuran

Yayınevi: Everest Yayınları

ISBN: 9789752891685

Boyut: 135x195

Sayfa Sayısı: 328

Basım Yılı: 2013-02

Basım Yeri: İstanbul

Cilt Durumu: Karton

Kağıt Türü: 2. Hamur

Dil: Türkçe

Haberler.Com - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
title