İçerde'nin Final Faragmanında Celal Baba Fırtınası Esiyor

İçerde'nin Final Faragmanında Celal Baba Fırtınası Esiyor

Show TV'nin ilgiyle izlenen dizisi 'İçerde'nin final fragmanında polisin elinden kurtulan Celal Baba, Yılmaz kardeşlerle son kez hesaplaşacak.

'İçerde' final bölümü fragmanı yayınlandı. Son bölümde Sarp ve Mert, hazırladıkları büyük tuzak ile Celal'i oyuna getirmiş ve ağzından büyük itiraflar alarak onu hapse göndermeyi başarmışları. Fakat final bölümü fragmanında yaşananlar olayların çok farklı geliştiğini gösteriyor.

DAVUT SON ŞANSINI KULLANIYOR

'İçerde'nin 39. Bölümünde Sarp, Celal'i tutuklamış olsa da onu hapse koymak o kadar kolay olmayacaktır. Tüm yaşananlara tanık olan Davut, son şansını kullanarak büyük planı harekete geçirir. Her şeyden habersiz olan Yılmaz Ailesi sonunda bir aradadır. Füsun, oğulları Sarp ve Umut'a kavuşmanın sevincini yaşarken; Umut ise vakit kaybetmeden Eylem'e evlilik teklifi yapmak için hazırlıklara başlar.

YILMAZ KARDEŞLERDEN BİRİNİ YİNE ELE GEÇİRİYOR

Ancak bu mutlu anı, intikam için geri dönen Celal böler. Celal, hikayenin başladığı noktaya geri dönerek sona hazırlanır. Yılmaz kardeşlerden biri yine elindedir. Umut'u kurtarmak üzere harekete geçen Sarp için amansız bir zamanla yarış başlar. Celal ile Yılmaz Kardeşler arasında son hesaplaşma yaşanacaktır.