İbrahim Toraman'ın Sakatlığı Nüksetti

İbrahim Toraman'ın Sakatlığı Nüksetti

Avrupa Şampiyonası Eleme Grubu'nda 7 Ekim'de Macaristan ile Karşılaşacak Olan (A) Milli Futbol Takımı'nın Bugün Yaptığı Antrenmanda,bir Pozisyonda Dizine Darbe Alan İbrahim Toraman'ın Daha Önce de Var Olan Sol Diz İç Yan Bağındaki Sakatlığının Nüksettiği Bildirildi.

İbrahim Toraman'ın Sakatlığı Nüksetti

Avrupa Şampiyonası Eleme Grubu'nda 7 Ekim'de Macaristan ile karşılaşacak olan (A) Milli Futbol Takımı'nın bugün yaptığı antrenmanda,bir pozisyonda dizine darbe alan İbrahim Toraman'ın daha önce de var olan sol diz iç yan bağındaki sakatlığının nüksettiği bildirildi.

Milliler, teknik direktör Fatih Terim yönetiminde, akşam Florya Metin Oktay Tesislerinde çalıştı. Futbolcuların oldukça moralli göründüğü antrenmanda, kaleci Rüştü ve Halil de takımla birlikte çalıştı. Tümer ise takımdan ayrı, fizyoterapist Abdurrahman Evin eşliğinde salonda antrenman yaptı.

Antrenmanın sonlarına doğru bir pozisyonda dizine darbe alan İbrahim Toraman ise çalışmayı tamamlayamadı.

Milli takım doktoru Cengiz Dinç, İbrahim'in, daha önce de var olan sol diz iç yan bağındaki sakatlığının nüksettiğini, Macaristan'a götürülüp götürülmeyeceğine, yarın sabah yapılacak kontrolden sonra karar verileceğini söyledi.

(A) Milli Futbol Takımı, Macaristan maçı için yarın öğleye doğru Budapeşte'ye gidecek.