İbrahim Tatlıses'ten Senfoni Orkestrası İle Mini Konser...

İbrahim Tatlıses'ten Senfoni Orkestrası İle Mini Konser...

Ünlü Sanatçı İbrahim Tatlıses, 10 Ağustos Perşembe Günü Açıkhava Konserleri Kapsamında "İbrahim Tatlıses Senfoni Orkestrası" İle Konser Verecek.elinde Tesbihle Ve Şortla Gelen Tatlıses Seyrantepe Midas Stüdyolarında Orkestrası İle Birlikte Basın Mensuplarına Mini Bir Konser Verdi. Prova Öncesi, G...

İbrahim Tatlıses'ten Senfoni Orkestrası İle Mini Konser...

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, 10 Ağustos perşembe günü Açıkhava konserleri kapsamında ¨İbrahim Tatlıses Senfoni Orkestrası¨ ile konser verecek.
Elinde tesbihle ve şortla gelen Tatlıses Seyrantepe Midas stüdyolarında orkestrası ile birlikte basın mensuplarına mini bir konser verdi. Prova öncesi, gazetecilerle yemekte buluşan Tatlıses, kendi lahmacunlarını överek, ¨Dünyanın başka bir yerinde böyle bir lezzet bulamazsınız¨ dedi. Gazetecilerin, ¨Gülşen mi, Demet Akalın mı ¨ sorusu üzerine, Tatlıses, ¨En çok Demet Akalın`ın kaseti satıyor¨ dedi. ¨Kameralara bornozla çıkmışsınız¨ şeklinde soruya ise, ¨O zaman ekibim benim için tek bir gömlek getirmişler. Ben de çok terlemiştim, başka gömlek olmayınca ben de bornozla çıktım. Hatta bornoz da ıslandı. Atletle çıktım¨ diye cevap verdi. ¨Geçen seneki konseri 7 bin kişi izledi ve çok beğendi¨ diyen Tatlıses, ¨Bu seneki senfoni orkestralı konserim yine muhteşem geçecek¨ dedi. Daha sonra 49 kişilik senfoni orkestrası eşliğinde ¨Leylim Ley¨ ile birlikte bir türkü daha seslendirdi.


Kaynak: DHA