İbrahim Tatlıses Dilan Çıtak'la Fotoğrafını Paylaştı

İbrahim Tatlıses Dilan Çıtak'la Fotoğrafını Paylaştı

Geçtiğimiz günlerde "Dilan benim kızımdır" diyerek Dilan Çıtak'ın babası olduğunu kabul eden İbrahim Tatlıses, dün de kızıyla fotoğrafını paylaşarak takipçilerinin kandilini kutladı.

İbrahim Tatlıses Dilan Çıtak'la Fotoğrafını Paylaştı

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses sosyal medya hesabından oğlu İdo Tatlıses ve kızı Dilan Çıtak ile çektirdiği fotoğrafı paylaştı.

"İŞTE HER ŞEY BU GERÇEKTE SAKLI"

Tatlıses Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafına şu mesajı ekledi: "4 Gündür yapmadığınız yorum, demediğiniz söz kalmadı. İşte her şey bu gerçekte saklı. İbo-İdo-Dilo.Ben neden mi bu kadar zaman bekledim? Çünkü herşeyin bir zamanı vardı ve doğru zaman bugünmüş.. Sizleri seviyoruz.. Hep birlikte kandilinizi birkez daha kutluyoruz."

"DİLAN BENİM KIZIM" DEMİŞTİ

Birkaç yıl önce bir televizyon programında vokal yaparken İbrahim Tatlıses'in kızı olduğu ortaya çıkan Dilan Çıtak ile babası arasındaki buzlar yıllar sonra eridi. Geçtiğimiz günlerde "Dilan benim kızım" açıklamasını yapan İbrahim Tatlıses, bugün de kızı Dilan ve oğlu İdo ile birlikte fotoğrafını Instagram adresinden yayınladı.

"İNKAR EDEN BİZDEN SAYILMAZ"

Geçtiğimiz günlerde yine Instagram adresinde "Ahmed Salim, Gülşen, Gülden, Melek, Dilan, İdo ve Elif Ada'nın babasıyım. Ötesi var mı? Aslını inkar eden bizden sayılmaz. Bugüne kadar yazdınız çizdiniz, işte hayatımın özeti budur" mesajını yazarak kızı Dilan'ı kabullendiğini belirten Tatlıses, bu kez İdo'nun da olduğu bir üçlü fotoğrafı takipçileriyle paylaştı.

İşte Tatlıses'in o paylaşımı;

İbrahim Tatlıses Dilan Çıtak'la Fotoğrafını Paylaştı