İbrahim Sadri Hayranlarıyla Buluştu - Haberler
Haberi Paylaş

İbrahim Sadri Hayranlarıyla Buluştu

İbrahim Sadri Hayranlarıyla Buluştu
Bültenler - Haberler | Güncel

Kahramanmaraş Belediyesi bu yıl ilkini gerçekleştirdiği Şiir Festivali'nin üçüncü gününde İbrahim Sadri hayranlarıyla buluştu.

Kahramanmaraş Fuar Merkezi önünde gerçekleştirilen etkinlikte İbrahim Sadri hayranları alanı doldurdu.

Vali Yardımcıları Mustafa Anteplioğlu ve Servet Güngör, Belediye Başkanı Mustafa Poyraz, Başkan Yardımcıları Cevdet Kabakcı, Av. Hasan Kara, Kent Konseyi Başkanı Zeynep Arıkan, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, İl Genel Meclisi üyeleri, belediye meclis üyeleri, belediye birim müdürleri, şairler, yazarlar, muhtarlar, basın mensupları ve geniş bir halk kitlesinin katılımı ile gerçekleştirilen İbrahim Sadri Şiir Dinletisi oldukça coşkulu geçti.

İbrahim Sadri sahneye çıkmadan önce ilimizde misafir olarak bulunan şairlerin sıraısyla kendi şiirlerini okumaları ile başlayan etkinlikte, Türkiye Yazarlar Birliği İstanbul Şube Başkanı Muzaffer Doğan'ın Necip Fazıl'ın Mehmed'e Mektuplar isimli şiirini heyecanlı bir şekilde okuması alanı dolduranları coşturdu.

Şairlerin şiir okumalarının ardından sahneye çıkan İbrahim Sadri, Üstad Necip Fazıl'ın memleketinde bulunmaktan onur duyduğunu ifade ederek, bu kadar şair arasında şiir okumanın çok zor olacağını belirtti.

İbrahim Sadri okuduğu şiirleri ile hayranlarını mest ederken, alanı dolduran seyirciler kimi zaman hüzünlendiler, kimi zaman coştular.

Şiir dinletisinin ardından Belediye Başkanı Mustafa Poyraz, sahneye çıkarak İbrahim Sadri'ye teşekkür etti ve bir buket çiçek hediye etti.

Bültenler - Son Dakika Haberleri

Mustafa Poyraz, Kahramanmaraş, İbrahim Sadri, Hasan Kara, Güncel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title